Προς το περιεχόμενο

viber πρόβλημα αναγνώρισης σύνδεσης Internet (είτε wi-fi ή data)


nikmichas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

σε redmi - android 7 με την τελευταία έκδοση viber έχω κάνει ένα κανάλι (channel) και μετά προσπαθώ να αλλάξω την περιγραφή (description) αλλά μου βγάζει error ότι δεν έχει σύνδεση στo internet, ενώ την ίδια στιγμή μπαίνω κανονικά με τον browser (όπου θέλω) και εάν δοκιμάσω να στείλω κάτι μέσα από το viber το στέλνει κανονικά...

μπορεί κάποιος να το δοκιμάσει στο κινητό του και να μου πει αποτέλεσμα? ή έχει κάποιος εξήγηση για την συμπεριφορά αυτή?

ευχαριστώ για τον χρόνο σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/10/2023 στις 7:16 ΜΜ, nikmichas είπε

Καλησπέρα,

σε redmi - android 7 με την τελευταία έκδοση viber έχω κάνει ένα κανάλι (channel) και μετά προσπαθώ να αλλάξω την περιγραφή (description) αλλά μου βγάζει error ότι δεν έχει σύνδεση στo internet, ενώ την ίδια στιγμή μπαίνω κανονικά με τον browser (όπου θέλω) και εάν δοκιμάσω να στείλω κάτι μέσα από το viber το στέλνει κανονικά...

μπορεί κάποιος να το δοκιμάσει στο κινητό του και να μου πει αποτέλεσμα? ή έχει κάποιος εξήγηση για την συμπεριφορά αυτή?

ευχαριστώ για τον χρόνο σας...

Αν εννοείς ομάδα & κοινότητα, έφτιαξα και για τα δύο. Με άφησε ν' αλλάξω ονομασία, μια χαρά. 

Η version μου είναι: 21.2.0.0 

Κάνε μια επανεκκίνηση ή/και απεγκατάσταση/επανεγκατάσταση της εφαρμογής, να δεις αν επιμένει. Μην ξεχαστείς με το backup και χάσεις ό,τι είχες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...