Προς το περιεχόμενο

Καλώδιο USB B γωνία, 20 εκατοστά.


karhariasgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από HamerZ,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά!
Ψάχνω ένα καλώδιο USB B, γωνία προς τα πάνω (δλδ το καλώδιο να πηγαίνει κάτω), περίπου 20 εκατοστά είναι οκ, η άλλη άκρη σε με ενδιαφέρει να είναι σαν της φωτογραφίας, θα μπορούσε και αρσενικό ή θηλυκό USB A. 


20cm Right & Up & Down Angle USB 2.0 type B male to female short Extension  Printer Scanner Cable USB B-type - AliExpress

Ψάχνω σε online καταστήματα αλλά δεν υπάρχει κάτι τέτοιο ή τουλάχιστον δεν υπάρχουν επαρκείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα καλώδια. Γνωρίζεται κάποιον που να έχει ποικιλία καλωδίων ώστε να υπάρχει περίπτωση να έχει κάτι τέτοιο ή παρόμοιο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά τα έχω δει αυτά. Δυστυχώς δεν μου κάνουν, έχουν την γωνία δεξιά ή αριστερά, εμένα με βολεύει πάνω ή κάτω, κ επίσης είναι 2 ή 3 μέτρα, ενώ θέλω μικρό καλώδιο. 

Γι' αυτό έκανα αυτό το θέμα, γιατί δε μπορεί σε όλο το skroutz να πουλάνε μόνο αυτά τα καλώδια USB B angled, προφανώς και δεν υπάρχει επαρκείς περιγραφή των προϊόντων από τα καταστήματα στα καλώδια. Γενικά πέρα από τα 2-3-4 μεγάλα ηλεκτρονικά e-καταστήματα, τα υπόλοιπα e-shop δεν...., πρέπει να πάρεις τηλ πριν παραγγείλεις να επιβεβαιώσεις το προϊόν που βλέπεις στην σελίδα, και ότι είναι ετοιμοπαράδοτο και ότι είναι αυτό που βλέπεις.

Και λέω μήπως και γνωρίζετε κανένα μαγαζί με μεγάλη ποικιλία τέτοιων καλωδίων ώστε να επικοινωνήσω μαζί του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.delock.com/produkte/suchen.html?suchen=&search=

Πας εδώ και ψάχνεις, βάλε πιο πολλές λεπτομέρειες μέχρι να βρεις αυτό που θες μετα με κωδικό παραγγελία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη δική σου φωτογραφία εαν τη βάλεις στο google search σου βγάζει ακριβώς το καλώδιο που θες.

Ενδεικτικά : https://vi.aliexpress.com/item/33019751555.html?gatewayAdapt=glo2vnm

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το Aliexpress ειναι η φωτογραφια, απλα ελεγα να μην παραγγειλω ενα καλωδιο απο Κίνα, ήμουν σίγουρος ότι θα το βρω εδώ. Τελικά το πήρα από Κίνα....

Ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...