Προς το περιεχόμενο

Απλό κινητό για τον πατέρα;


nitro912gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα!

Ψάχνω να βρω ένα απλό κινητό παλαιού τύπου με πλήκτρα για τον πατέρα μου, αλλά έχω καιρό να δω αυτή την κατηγορία κινητών και δεν έχω ιδέα τι είναι αυτές οι μάρκες, ενώ για τα νεότερα μοντέλα nokia διαβάζω ότι έχουν προβληματική μετάφραση στα Ελληνικά.

Έχετε κάποιοι τέτοιο κινητάκι μέχρι 30-35€ με φακό και Ελληνικό μενού, στα υπόψιν σας;

Είδα και ένα Alcatel αλλά με 400άρα μπαταρία με προβλημάτισε, λένε ότι έχει φακό, αλλά δε το βλέπω να το γράφει πουθενά στα χαρακτηριστικά.

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, nitro912gr είπε

Καλημέρα!

Ψάχνω να βρω ένα απλό κινητό παλαιού τύπου με πλήκτρα για τον πατέρα μου, αλλά έχω καιρό να δω αυτή την κατηγορία κινητών και δεν έχω ιδέα τι είναι αυτές οι μάρκες, ενώ για τα νεότερα μοντέλα nokia διαβάζω ότι έχουν προβληματική μετάφραση στα Ελληνικά.

Έχετε κάποιοι τέτοιο κινητάκι μέχρι 30-35€ με φακό και Ελληνικό μενού, στα υπόψιν σας;

Είδα και ένα Alcatel αλλά με 400άρα μπαταρία με προβλημάτισε, λένε ότι έχει φακό, αλλά δε το βλέπω να το γράφει πουθενά στα χαρακτηριστικά.

 

Ευχαριστώ!

καλημερα σε Nokia ισως αξιζει να κινηθεις τα περισσοτερα εχουν 1000mah κ μικρη εως ελαχιστη καταναλωση

https://www.skroutz.gr/s/44470993/Nokia-110-2023-Dual-SIM-Kinito-me-Koumpia-Elliniko-Menou-Charcoal.html

https://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna/m/25/Nokia/f/852222_1578511/aplis-chrisis-2023.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ποιότητα κατασκευής είναι πάνω του μέσου όρου ,και σε υποστήριξη λογισμικού τα  smartphone .

Απλά δεν βγαζει συχνά μοντέλα η Νokia ,και δεν κυκλοφορούν όλα τα μοντέλα της σε όλες τις αγορές .

Μαλλον προωθούν την φίρμα απλά για τους νοσταλγούς κάποιας εποχής. 

Eπίσημο σερβις πάντως έχει η Νοκια , πολυ γνωστή εταιρία στον κλαδο  https://smartec.gr/gr.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί να είναι γνωστή εταιρεία, (εγώ τώρα την έμαθα) αλλά τους πείρα τηλέφωνο για αλλαγή μπαταρίας σε Nokia G50 και μου είπαν για 10 μέρες...

Άσε που είναι στο Χαιδάρι...

Ειλικρινά δεν τους καταλαβαίνω, θα μπορούσαν να πληρώσεις την μπαταρία και με ένα ραντεβού να πας να την αλλάξεις σε 10-20 λεπτά...

Δέκα μέρες χωρίς τηλέφωνο... πως την βλέπουν την δουλειά...

 

Επεξ/σία από naftis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

NOKIA καμμία σχέση για όσους πρόλαβαν τα πρώτα (2000s) σε κανένα επίπεδο,ούτε μπαταρία, ούτε αντοχή.

 

Ένα καλό που έχει ο πατέρας μου είναι CAT και είναι όχι σκυλί, αλλά τσοπανόσκυλο😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τελικά του πήρα ένα TESLA με 25€, μια χαρά είναι, έχει κάποια θέματα όπως πχ αν ψάξεις όνομα με μικρό γράμμα και το έχεις αποθηκεύσει με κεφαλαίο δεν το βλέπει, αλλά γενικά είναι ικανοποιητικό κινητό, με μεγάλη μπαταρία, μεγάλη οθόνη και καλή ανάλυση οθόνης.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...