Προς το περιεχόμενο

Nike Vomero 15/16 77€/87€ Nike Factory Store Πειραιώς


VaggD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει τα συγκεκριμένα παπούτσια καθώς και αρκετά άλλα με -30 μέχρι και τέλος του μήνα αν θυμάμαι καλά.

Τα 15 υπάρχουν σε μαύρο και λευκό χρώμα στα 76.99€ ενώ τα 16 μόνο σε μαύρο στα 87.50€. Νούμερο γενικά έχει αρκετά.

 

 

Screenshot_2023-10-21-20-12-59-39_7ce04c763914e01b61700c480fb34db2.jpg

Screenshot_2023-10-21-20-19-53-60_7ce04c763914e01b61700c480fb34db2.jpg

Επεξ/σία από VaggD
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, MaturityZero είπε

80€ παπούτσι θεωρείται προσφορά; 🤔

H προσφορά πάει βάσει της αρχικής τιμής και όχι πόσο θεωρεί ο καθένας οτι θα ήθελε να δώσει...

  • Like 18
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τελευταία 10 χρόνια αυτη τη σειρά παίρνω. Οι τιμές αυτές όντως είναι καλές. Αρχική εχουν 150€. Τα χρώματα ειναι λίγο χάλια όμως. 

Αρχικές τιμές έχουν στα ταμπελάκια ? Έχω παρατηρήσει πως έχουν ξεκινήσει και δεν βαζουν την πραγματική αρχική τιμή σε καποια μαγαζια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, sphinxgr said:

Τα τελευταία 10 χρόνια αυτη τη σειρά παίρνω. Οι τιμές αυτές όντως είναι καλές. Αρχική εχουν 150€. Τα χρώματα ειναι λίγο χάλια όμως. 

Αρχικές τιμές έχουν στα ταμπελάκια ? Έχω παρατηρήσει πως έχουν ξεκινήσει και δεν βαζουν την πραγματική αρχική τιμή σε καποια μαγαζια

Οι αναγραφόμενες τιμές είναι τελικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δοκιμασει τα 16. Δυστυχώς η σειρά vomero δεν είναι όπως παλιά που ήταν πραγματικά αφρός το παππούτσι και πολύ άνετο (βλέπε σειρα 7). Έχει μείνει πίσω από τον ανταγωνισμό (βλέπε adidas και φυσικά asics). Επίσης υποκειμενικά σε ομορφιά έχουν πέσει κατά τη γνώμη μου, ωστόσο ακόμα θεωρούνται τουλάχιστον πιο ομόρφα από τα nimbus ή τα cayano. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 minutes ago, sphinxgr said:

Γιατι δεν έχουν αρχικές ρωτάω.

Πάνω στο κουτί αρχικές.

26 minutes ago, Dcmpaira said:

Πήγε κανείς στο κατάστημα? Έχει και άλλα παπούτσια σε προσφορά?

Σε περίπτωση που δεν το διατύπωσα ξεκάθαρα έχει μείον 30% σε όλα τα παπούτσια απλά στα περισσότερα δεν είναι κάποια ιδιαίτερη προσφορά...

Βέβαια διαθεσιμότητα κλπ αλλάζει συνέχεια.

Επεξ/σία από VaggD
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία παπούτσια, δε λέω, αλλά το όνομα ίσως λίγο ατυχές για Ελλάδα...
Σε βάζει στον πειρασμό να προσθέσεις άλλο ένα γράμμα και να προκύψει αυτό που... θα είναι το παπούτσι μετά από παρατεταμένη χρήση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης εχει και σε πολλα ρουχα επιπλεον εκπτωση 30%

για παραδειγμα μπουφαν στα 98 ευρω https://www.skroutz.gr/s/37786824/Nike-Andriko-CHeimoniatiko-Mpoufan-Puffer-Adiavrocho-kai-Antianemiko-Mayro-DR9605-010.html

αν και πιστευω πως το συγκεκριμενο μπουφαν ειναι χαλια απο αποψη σχεδιασης και αποδοσης στην βροχη

αλλα ειναι ζεστο και αντιανεμικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, andreassssss said:

επισης εχει και σε πολλα ρουχα επιπλεον εκπτωση 30%

για παραδειγμα μπουφαν στα 98 ευρω https://www.skroutz.gr/s/37786824/Nike-Andriko-CHeimoniatiko-Mpoufan-Puffer-Adiavrocho-kai-Antianemiko-Mayro-DR9605-010.html

αν και πιστευω πως το συγκεκριμενο μπουφαν ειναι χαλια απο αποψη σχεδιασης και αποδοσης στην βροχη

αλλα ειναι ζεστο και αντιανεμικο

Στα ρούχα με μια γρήγορη ματιά που έριξα δεν έχει κάποια ιδιαίτερη προσφορά, στην καλύτερη 10-15€ κάτω από Σκρουτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/10/2023 στις 2:15 ΜΜ, oraiustepe είπε

εχω δοκιμασει τα 16. Δυστυχώς η σειρά vomero δεν είναι όπως παλιά που ήταν πραγματικά αφρός το παππούτσι και πολύ άνετο (βλέπε σειρα 7). Έχει μείνει πίσω από τον ανταγωνισμό (βλέπε adidas και φυσικά asics). Επίσης υποκειμενικά σε ομορφιά έχουν πέσει κατά τη γνώμη μου, ωστόσο ακόμα θεωρούνται τουλάχιστον πιο ομόρφα από τα nimbus ή τα cayano. 

Η σειρά Zoom κατά την γνώμη μου είναι απο τις κορυφαίες σε τεχνολογία με γνώμονα όχι μόνο την άνεση αλλά και την αντοχή για καθημερινή χρήση αλλά και την τιμή. Έχω δοκιμάσει και adidas ultraboost και asics και απλά τα παπούτσια χάνουν την ελαστικότητα τους πολύ σύντομα. Η Nike ποτέ δε "θα μείνει πίσω" είναι απλά πού μεγάλη για να πάθει κάτι τέτοιο. 

Επεξ/σία από pinakas0
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, pinakas0 είπε

Η σειρά Zoom κατά την γνώμη μου είναι απο τις κορυφαίες σε τεχνολογία με γνώμονα όχι μόνο την άνεση αλλά και την αντοχή για καθημερινή χρήση αλλά και την τιμή. Έχω δοκιμάσει και adidas ultraboost και asics και απλά τα παπούτσια χάνουν την ελαστικότητα τους πολύ σύντομα. Η Nike ποτέ δε "θα μείνει πίσω" είναι απλά πού μεγάλη για να πάθει κάτι τέτοιο. 

Για την αντοχή δεν ξέρω αλλά σίγουρα σε άνεση και τεχνολογία είναι πίσω από τον ανταγωνισμό και επειδή το έχουν καταλάβει προφανώς τα vomero έχουν αρχική τιμή 40-50 ευρώ κάτω από το κορυφαίο αθλητικό παπούτσι των άλλων δύο εταιρειων.. Αλλά εντάξει ο καθένας όπως βολεύεται. Για μένα πια από κορυφαία εταιρεία στα αθλητικά είναι μια μέτρια εταιρεία.. Την σκυτάλη την έχει πάρει προ πολλού η asics (να έβγαζε και κανένα όμορφο παπούτσι καλά θα ήταν). 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, oraiustepe είπε

Για την αντοχή δεν ξέρω αλλά σίγουρα σε άνεση και τεχνολογία είναι πίσω από τον ανταγωνισμό και επειδή το έχουν καταλάβει προφανώς τα vomero έχουν αρχική τιμή 40-50 ευρώ κάτω από το κορυφαίο αθλητικό παπούτσι των άλλων δύο εταιρειων.. Αλλά εντάξει ο καθένας όπως βολεύεται. Για μένα πια από κορυφαία εταιρεία στα αθλητικά είναι μια μέτρια εταιρεία.. Την σκυτάλη την έχει πάρει προ πολλού η asics (να έβγαζε και κανένα όμορφο παπούτσι καλά θα ήταν). 

Μπα...

αλλά απόψεις είναι αυτες, απλά να μην αγοράζουμε ένα προιόν από μια εταιρία και αμέσως να την θεοποιήσουμε για να δικαιολογήσουμε την αγορά μας (δε το λέω για σένα). Θυμίζει λίγο Parkside αυτή η λογική και υπάρχει δυστυχώς διάσπαρτη σε όλα τα φόρουμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...