Προς το περιεχόμενο

Stremio


margaret50
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από micos000,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Λύση

Στο tv app του stremio δεν υπάρχει η δυνατότητα να στήσεις addons. Μάλιστα σου ζητάει να το ρυθμίσεις μέσω μιας άλλης εγκατάστασης από κινητό ή υπολογιστή. Μετά κάνει mirroring τις ρυθμίσεις και τα addons και δουλεύει κανονικά. Εγώ έτσι το έκανα στο μποξάκι της cosmote.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το κατάλαβα όταν κάνουμε mirroring εμφανίζεται το κινητό στην tv εγώ θέλω να βάλω addons στην τηλεόραση. Αν θες γραψτο  step by step

Τελικά δούλεψε ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε υπολογιστή με εγκατεστημένο stremio και έχοντας κάνει sign in, γκουγκλάρετε τορρέντιο, το βρίσκετε, πατάτε install, αυτό εγκαθίσταται στο stremio του pc σας και μετά πάτε στο android tv box/android tv, κάνετε απλά sign in (με τον ίδιο λογαριασμό) και το τορρέντιο εμφανίζεται και εκεί ως δια μαγείας!

Επεξ/σία από kirileman
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, kirileman είπε

Σε υπολογιστή με εγκατεστημένο stremio και έχοντας κάνει sign in, γκουγκλάρετε τορρέντιο, το βρίσκετε, πατάτε install, αυτό εγκαθίσταται στο stremio του pc σας και μετά πάτε στο android tv box/android tv, κάνετε απλά sign in (με τον ίδιο λογαριασμό) και το τορρέντιο εμφανίζεται και εκεί ως δια μαγείας!

Αυτό δουλεύει για όλα τα add ons? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως τα λέει είναι. Εγκατεστησα stremio στο ταμπλετ και στην tv. Έκανα mirroring με την tv από το chrome addons stremio έκανα install σε όποια ήθελα και εγκαταστάθηκε κανονικά όχι μόνο στην tv αλλά και στο cosmote box που είναι στον ίδιο λογαριασμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...