Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα Project future


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχει κανένας εμπειρία από το πρόγραμμα Project Future της Τράπεζας Πειραιώς σε συνεργασία με το Regeneration. Αξίζει να επενδύσεις τις ώρες σου εκεί, στο κομμάτι της μάθησης και επαγγελματικής αποκατάστασης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει πριν 2 χρόνια Java. Μάθαινες αρκετά πράγματα ενώ δεν το περίμενα, κρατούσε περίπου 2 μήνες. Τώρα από

αποκατάσταση χτύπησαν 2-3 τηλέφωνα κάποιο διάστημα μετά το σεμινάριο αλλα δεν το κυνήγησα γιατί είχα βρεί ήδη 

από μόνος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα, ευχαριστώ πολύ. Είναι ο 10ος κύκλος τώρα σε mobile development Xamarin και C#. Είμαι σε περίοδο αναζήτησης εργασίας οπότε θα το προχωρήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα! Θα ήθελα και εγώ να ρωτήσω για το πρόγραμμα το συγκεκριμένο. Έμαθα ότι είναι 9-5 οι ώρες και θα ήθελα να μάθω κυρίως πώς γίνεται η τηλε-εκπαίδευση και αν υπάρχει θέμα να αποσυνδεθεί κάποιος 1 ώρα για παράδειγμα. Απλώς εργάζομαι τις απογευματινές ώρες και αγχώνομαι αν θα καταφέρω να τα συνδυάσω. Επιπλέον, είναι τύπου διαλέξεις ή συμμετέχουν οι εκπαιδευόμενοι ενεργά σε κάθε μάθημα; 

Επεξ/σία από EleniMs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Xamarin θεωρείται outdated και η Microsoft θα σταματήσει να την υποστηρίζει το 2024. Εχει προχωρήσει σε άλλα frameworks όπως το Maui, αλλά και γενικά η αγορά έχει προχωρήσει σε πιο modern πράγματα. Πχ Flutter της Google ή React Native. 

Προσωπικά δεν θα μάθαινα Xamarin.

Τώρα, για το ReGeneration έχω ακούσει τα καλύτερα και ένας καλός φίλος βρήκε την πρώτη του δουλειά τελειώνοντας από αυτό και έμαθε αρκετά πραγματακια. 

Επεξ/σία από Aggeluska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...