Προς το περιεχόμενο

Λογισμικό Λογοκλοπής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορώ με κάποιον τρόπο να αποκτήσω το Turnitin ως ιδιώτης; Ξέρω πως δεν πουλιέται με αυτόν τον τρόπο αλλά μήπως μπορώ να το βρω κάπως σπασμένο σαν τα windows ξέρω εγώ. Γενικά εκτός από αυτό υπάρχει κάποιο άλλο αξιόπιστο λογισμικό λογοκλοπής; Κάποιο ίσως με ετήσια συνδρομή αντί 30 ευρώ για ένα κείμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι πέρυσι υπήρχε η δυνατότητα να το χρησιμοποιήσεις με κάποιο ποσό (σε ευρώ) ανά έγγραφο για οικιακή χρήση σαν άτομο, μέσω της θυγατρικής εταιρείας (έχει άλλο όνομα) την οποία έχει δημιουργήσει η εταιρεία που έχει το turnitin. Δεν ασχολούμαι με σπασμένα λογισμικά sorry...

Επεξ/σία από pi314
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, pi314 said:

Μέχρι πέρυσι υπήρχε η δυνατότητα να το χρησιμοποιήσεις με κάποιο ποσό (σε ευρώ) ανά έγγραφο για οικιακή χρήση σαν άτομο, μέσω της θυγατρικής εταιρείας (έχει άλλο όνομα) την οποία έχει δημιουργήσει η εταιρεία που έχει το turnitin. Δεν ασχολούμαι με σπασμένα λογισμικά sorry...

iThenticate λέγεται νομίζω 

Επεξ/σία από marmagia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

υπάρχουν κάποια δωρεάν εργαλεία ελεγχου plagiarism (γκουγκλαρε θα τα βρεις) αλλά έχουν περιορισμό στο κείμενο και δεν εχουν πρόσβαση σε όλο το υλικό που έχει το turnitin. αν δηλαδή θες να το χρησιμοποιήσεις πριν υποβάλεις την εργασία σου υπολόγισε η λογοκλοπή να πέφτει στο μισό πχ αν ο καθηγητής ζητάει μεχρι 20% σε αυτά να βγαίνει κάτω από 10%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...