Προς το περιεχόμενο

Ποια καρτοκινητή για μία χρήση;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να πάρω το Market pass αλλά ο αριθμός του κινητού μου είναι συνδεδεμένος με αίτηση άλλου ατόμου. Η μόνη λύση (κατόπιν επικοινωνίας με το gov.gr) είναι να πάρω ένα καινούριο αριθμό (καινούρια Sim) που θα τον χρησιμοποιήσω μόνο και μόνο για αυτό, για να πάρω το Market pass δηλαδή.

Οπότε, ποια είναι η πιο φτηνή (μαζί με πιθανό κόστος ενεργοποίησης) Sim που μπορώ να πάρω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, panosena είπε

Θέλω να πάρω το Market pass αλλά ο αριθμός του κινητού μου είναι συνδεδεμένος με αίτηση άλλου ατόμου. Η μόνη λύση (κατόπιν επικοινωνίας με το gov.gr) είναι να πάρω ένα καινούριο αριθμό (καινούρια Sim) που θα τον χρησιμοποιήσω μόνο και μόνο για αυτό, για να πάρω το Market pass δηλαδή.

Οπότε, ποια είναι η πιο φτηνή (μαζί με πιθανό κόστος ενεργοποίησης) Sim που μπορώ να πάρω; 

Nova f2go με 8€, μπορώ να σκεφτώ 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, panosena είπε

Θέλω να πάρω το Market pass αλλά ο αριθμός του κινητού μου είναι συνδεδεμένος με αίτηση άλλου ατόμου. Η μόνη λύση (κατόπιν επικοινωνίας με το gov.gr) είναι να πάρω ένα καινούριο αριθμό (καινούρια Sim) που θα τον χρησιμοποιήσω μόνο και μόνο για αυτό, για να πάρω το Market pass δηλαδή.

Οπότε, ποια είναι η πιο φτηνή (μαζί με πιθανό κόστος ενεργοποίησης) Sim που μπορώ να πάρω; 

Το free2go σε συμφέρει καλύτερα, που μπορείς ν' ανανεώσεις το υπόλοιπό σου με μόλις 1€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...