Προς το περιεχόμενο

Αντάπτορας για Samsung galaxy


doctorized

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα πρόσφατα το Samsung galaxy A34. Έχει μόνο μια υποδοχή type c. Θέλω να μπορώ να το φορτίζω και να ακούω μουσική ταυτόχρονα. Ξέρει κανείς να μου προτείνει κάποιον αντάπτορα που να κάνει δουλειά; Θα με βόλευε αν η υποδοχή ακουστικών ήταν καρφάκι και όχι type c. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 hours ago, doctorized said:

Αγόρασα πρόσφατα το Samsung galaxy A34. Έχει μόνο μια υποδοχή type c. Θέλω να μπορώ να το φορτίζω και να ακούω μουσική ταυτόχρονα. Ξέρει κανείς να μου προτείνει κάποιον αντάπτορα που να κάνει δουλειά; Θα με βόλευε αν η υποδοχή ακουστικών ήταν καρφάκι και όχι type c. 

Εδώ είσαι: https://www.cosmodata.gr/product/337552/kalodia-ergalia/adaptors-converters-bismata/antaptores-usb/antaptoras-usb-type-c-male-to-3-5-jack-typec

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/11/2023 στις 8:29 ΜΜ, dimkalogiros είπε

Το έχεις δοκιμάσει ή απλώς το βρήκες στο ίντερνετ; Ρωτάω γιατί στην Cosmodata που είχα πάει πριν μέρες μου είχαν πει ότι τέτοιοι αντάπτορες δεν κάνουν, δεν θα παίζουν τα ακουστικά. Για να παίξουν από καρφάκι, θέλει ειδικό αντάπτορα με τσιπακι. Ισχύει ή έλεγε τρέλες ο  υπάλληλος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, doctorized είπε

Το έχεις δοκιμάσει ή απλώς το βρήκες στο ίντερνετ; Ρωτάω γιατί στην Cosmodata που είχα πάει πριν μέρες μου είχαν πει ότι τέτοιοι αντάπτορες δεν κάνουν, δεν θα παίζουν τα ακουστικά. Για να παίξουν από καρφάκι, θέλει ειδικό αντάπτορα με τσιπακι. Ισχύει ή έλεγε τρέλες ο  υπάλληλος; 

Ισχύει, τα Samsung κινητά συγκεκριμένα δεν έχουν πλέον DAC τσιπάκι, θέλεις κάποιο που να το περιλαμβάνει αλλιώς δε θα ακούς ήχο. Δε νομίζω όμως ότι υπάρχει σε διπλό.

Οι λύσεις είναι να φορτίζεις και να ακούς μουσική ξεχωριστά, να πάρεις ασύρματα ακουστικά ή να πάρεις κινητό άλλης εταιρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...