Προς το περιεχόμενο

win11 δεν βρίσκω τα defaults advanced security settings για τον C:


Son^Goku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα πήρα καινούργιο φορητό με win11 και είναι η πρώτη μου επαφή με αυτή την έκδοση των παραθύρων. Ο υπολογιστής ήρθε με πολωνικά win11 και τον μετέτρεψα σε αγγλικό. Πέρασα και τα office και τον ορθογράφο και όλα κομπλέ. Μια μέρα μη έχωντας κάτι καλύτερό να κάνω ξεκίνησα να σκαλίζω. Έφτασα στα advanced security settings για τον C και εκεί επειδή είδα κάτι στα πολωνικά χωρίς να το πολυσκεφτώ το έσβησα. Πλέον οι εφαρμογές του office τρέχουν μόνο σαν admin αλλιώς πετάνε σφάλμα και δεν έχω πρόσβαση στον c ενώ στα documents μου μπαίνει μια χαρά. Δοκίμασα με google search αλλά δε βρίσκω τα defaults για να τον επαναφέρω και ούτε έχω πρόσβαση σε άλλο μηχάνημα με τα 11 για να τα δω. Επισυνάπτω φώτο. Chrome και visual studio τρέχουν μια χαρά. Τα φώτα σας! Α και σαν owner έβαλα τον TrustedInstaller αλλά πάλι τπτ.

acs.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρέπει να προσθέσεις τους Users (Add->Select (από πάνω)->γράψε Users και πάτα ΟΚ).

Θα έλεγα όμως να κατεβάσεις τα 11 από την ms και να κάνεις μια καθαρή εγκατάσταση την γλώσσα που θέλεις. Στην επιλογή δίσκου διέγραψε ότι έχει εκεί και άστο να δημιουργήσει μόνο του τα partitions που θέλει.

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...