Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Nintendo Switch (Ηράκλειο Κρήτης) - Δεν δίνει σήμα στην TV


gherudos
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από gherudos,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα συμφορουμίτες! Το Nintendo switch v2 του μικρού μου (ο οποίος έχει γενέθλια σε λίγες ημέρες) δεν δίνει ξαφνικά σήμα στην τηλεόραση. Δοκίμασα άλλο καλώδιο hdmi, άλλη τηλεόραση, τον φορτιστή του switch lite της κόρης μου και δεν δίνει σήμα με τίποτα. Φορτίζει όμως. Δεν γνωρίζω κάποιον κοντά μου που να έχει switch για να δοκιμάσουμε το deck του για να δω αν φταίει το deck ή η μητρική. Αν φταίει το deck απλά θα αγοράσω ένα και θα μπορεί να παίξει το Mario party με τους φίλους του και το super Mario wonder deluxe που θα του δώσω στα γενέθλια του! Αν είναι κάποιος από Ηράκλειο Κρήτης και μπορεί να βρεθούμε για 1 λεπτό του δώσω το switch του υιού μου να το βάλει στη δίκη του βάση να μου πει απλά αν δίνει σήμα στην τηλεόραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Πρόβλημα με Nintendo Switch (Ηράκλειο Κρήτης) - Δεν δίνει σήμα στην TV
  • Λύση

Καλά εντάξει δεν έχει ξαναγίνει! Έβαζα το switch με τη θήκη του και περίμενα να δώσει σήμα στην τηλεόραση 😛 μόλις το έβγαλα από τη θήκη ως δια μαγείας το σήμα επανήλθε. Αισθάνομαι χαζός αχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...