Προς το περιεχόμενο

google pixel 6 pro ή 7 pro?


spickie2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω για τηλέφωνο και εχω δει το google pixel 6 pro στα 550 €. Πιστεύετε αξίζει για τα λεφτά του(αν έχετε καμία άλλη πρόταση σε αυτή την τιμή γύρω πείτε μου)? Επίσης λέτε να αξίζει να περιμένω λίγο μπας και πέσει η τιμή του 7 pro τωρα που βγήκε το 8?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, spickie2021 said:

Ψαχνω για τηλέφωνο και εχω δει το google pixel 6 pro στα 550 €. Πιστεύετε αξίζει για τα λεφτά του(αν έχετε καμία άλλη πρόταση σε αυτή την τιμή γύρω πείτε μου)? Επίσης λέτε να αξίζει να περιμένω λίγο μπας και πέσει η τιμή του 7 pro τωρα που βγήκε το 8?

Το ξέρεις ότι δεν υπάρχει υποστήριξη των pixel στην Ελλάδα έτσι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, από όσο ξέρω το VoLTE έχει ενεργοποιηθεί σε Vodafone και Cosmote(στην τελευταία ενημέρωση λογισμικού)( Επίσης στην τελευταία beta λένε ότι στα pixel 7 δουλεύει και το 5G αλλά για αυτό δεν είμαι σίγουρος). 5G και wifi-calling δεν με ενδιαφέρουν

 

Επεξ/σία από spickie2021
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, spickie2021 said:

Καλησπέρα, από όσο ξέρω το VoLTE έχει ενεργοποιηθεί σε Vodafone και Cosmote(στην τελευταία ενημέρωση λογισμικού)( Επίσης στην τελευταία beta λένε ότι στα pixel 7 δουλεύει και το 5G αλλά για αυτό δεν είμαι σίγουρος). 5G και wifi-calling δεν με ενδιαφέρουν

 

Service που δεν υπάρχει στην Ελλάδα δεν σε ενδιαφέρει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, koutsis είπε

Service που δεν υπάρχει στην Ελλάδα δεν σε ενδιαφέρει; 

Αν εννοείς ότι δεν υπάρχει επίσημη αντιπροσωπεία της google στην Ελλάδα να το πάω για να μου το φτιάξει σε περίπτωση βλάβης, στην Ελλάδα ξέρω ότι δεν υπάρχει. Όμως κάθε συσκευή που αγοράζεται έχει 2 χρόνια εγγύηση από όσο ξέρω και λογικά αν το στείλω στο κατάστημα που το πήρα(αν το πάρω τελικά) θα το στείλουν στην google να το φτιάξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, spickie2021 said:

Αν εννοείς ότι δεν υπάρχει επίσημη αντιπροσωπεία της google στην Ελλάδα να το πάω για να μου το φτιάξει σε περίπτωση βλάβης, στην Ελλάδα ξέρω ότι δεν υπάρχει. Όμως κάθε συσκευή που αγοράζεται έχει 2 χρόνια εγγύηση από όσο ξέρω και λογικά αν το στείλω στο κατάστημα που το πήρα(αν το πάρω τελικά) θα το στείλουν στην google να το φτιάξει. 

Ναι αυτό εννοώ. Δεν ξέρω τι κάνει το κατάστημα που θα το πάρεις. Ρώτησε τους πριν όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Σκέφτομαι και εγώ να πάω σε ένα pixel για δεύτερη συσκευή. 

Αλλά ακόμα το σκέφτομαι. 

Δεν παίρνει 2 φυσικές σιμ έτσι δεν είναι ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, alan boy said:

Σκέφτομαι και εγώ να πάω σε ένα pixel για δεύτερη συσκευή. 

Αλλά ακόμα το σκέφτομαι. 

Δεν παίρνει 2 φυσικές σιμ έτσι δεν είναι ; 

Μία φυσική και μία eSIM.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alan boy είπε

Πόση εγγύηση έχει ένα pixel; 

Πχ αγορά από ευρωπαϊκό amazon; 

Ότι έχει να κάνει με Ευρώπη έχει πάντα 2 χρόνια και πάνω ανάλογα την εταιρία αλλά ο νόμος ορίζει τουλάχιστον 2 χρόνια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...