Προς το περιεχόμενο

Edifier WH950NB 99€ plaisio - Ασύρματα Bluetooth Over Ear Ακουστικά


basilis_k6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ιστορικό χαμηλό στα 159€

Ειναι για μαυρο και λευκο. ΠΡΟΣΟΧΗ: εδω και ωρα η προσφορά μπαινοβγαίνει και δεν ξερω αν θα καταφέρεται να φτάσετε σε ολοκλήρωση. μερικες φορες το δειχνει στα 199. φωτο που φαινεται η προσφορά και απο best price. 

 

https://www.plaisio.gr/fotografia-ixos/akoustika/akoustika-kefalis/edifier-headphones-bt-wh950nb-anc-ivory_4202570

 

EDIT: αν καταφέρετε ποτε να το προσθέσετε και να δειτε το καλάθι σας, ανεξαρτητα απο το οτι λεει 199ε στη σελίδα προιόντος, στο καλάθι θα γράφει 99ε (και για τα δυο χρώματα). 

 

 

efir.PNG

Επεξ/σία από basilis_k6
καθαρισμος συνδεσμου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Edifier WH950NB 99€ plaisio - Ασύρματα Bluetooth Over Ear Ακουστικά
1 hour ago, s1mplement said:

Και εδώ, αλλά για κάποιο λόγο δεν τα εμφανίζουν στο skroutz

https://www.websupplies.gr/headset-edifier-wh950nb-bluetooth-black

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 'χει κανείς να μας πει άποψη. Σκεφτόμουν τα BlackShark V2 Pro αλλά σε αυτή την τιμή τα edifier φαίνεται να έχουν πολύ καλό ήχο (το λέω λόγω της πιστοποίησης) και μάλλον κάνουν και για gaming. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα αγορασα χτες με τιμολογιο απο Πλαισιο στα 99€! Πολυ καλη κατασκευη και τα μαξιλαρακια του φανταστικα! Στεκεται ωραια στο κεφαλι δν πιεζει! Ο ηχος ειναι καλος ειναι ευκολη η ρυθμιση του ηχου (σε iphone) κατεβαζοντας την εφαρμογη της edifier! Προφανως θελει πειραγμα στα settings για να προσαρμοσεις τον ηχο στα γουστα σου! Σε μετρο που εβαλα το anc ακουγα ελαχιστα πραγματα! Θα επανελθω εν καιρω αν αλλαξει κατι

Επεξ/σία από tsitsinis
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Karatzanis είπε

Φίλε @tsitsinis και όποιος άλλος τα έχει, μήπως τα δοκίμασες και σε PC? Ταινίες παιχνίδια παίζουν καλά ή lag-άρουν? 

Εγω τα πηρα και εχω θετικες εντυπωσεις. Κανω βιντεο κλησεις χωρις προβλημα, Netflix κομπλε, youtube επισης. Δεν παρατηρω καποιο θεμα με delay ή lag. Ακουω πολυ λεπτομερεια στις φωνες που βοηθαει στο να καταλαβαινω τις λεξεις σε ξενες γλωσσες. Η μουσικη επισης εχει πολυ καλη λεπτομερεια. Ενα σχετικο αρνητικο ειναι οτι bass ειναι λιγο υπερβολικο κατα τη γνωμη μου αλλα δεν εχω μπει στην διαδικασια να αλλαζω ρυθμησεις.

Αυτα μπορουν να συνδεθουν ταυτοχρωνως σε δυο συσκευες και οταν κανεις pause σε μια μπορεις απλα να ξεκινησεις να παιζεις κατι αλλο στην αλλη και το ακους, βέβαια σε αυτη την λειτουργια χανεις στην ποιοτητα, οποτε εγω το απεργοποιησα.

Για μενα ειναι ανετα τα ακουστικα, αν κανεις καποιες δουλειες πχ στην κουζινα εμενα μου πεφτουνε και δεν πολυβολευει. Οταν ειναι σταθερο το κεφαλι ειναι ολα ανετα δλδ στο γραφειο μια χαρα ειναι.

Θηκη ποιοτικη, μπαταρια κρατανε εχει καλωδιο να τα συνδεσεις απευθειας στο jack.

Δικια μου γνωμη πολυ καλη επολογη για τα λεφτα αυτα. Επισης το μικροφωνο καλο. Και δεν δουλευει το app σε mac os (που ειναι φτιαγμενο για ipad, για αυτο ισως), σε iphone ηταν πολυ καλα η εφαρμογη.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παράγγειλα και εγώ δώρο για την ανιψιά μου αλλά σκέφτομαι τώρα αν ήταν overkill και έπρεπε να πάρω αυτά: https://www.skroutz.gr/s/30716092/Edifier-W820NB-Asyrmata-Over-Ear-Akoustika-me-49-ores-Leitourgias-Leyka.html

Σαν προσφορά, τα Edifier WH950NB είναι όντως καλή τιμή (τώρα στο Skroutz από 160 τα λευκά) ενώ τα Edifier W820NB είναι τιμή κανονική. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, lanc3lot είπε

Τα παράγγειλα και εγώ δώρο για την ανιψιά μου αλλά σκέφτομαι τώρα αν ήταν overkill και έπρεπε να πάρω αυτά: https://www.skroutz.gr/s/30716092/Edifier-W820NB-Asyrmata-Over-Ear-Akoustika-me-49-ores-Leitourgias-Leyka.html

Σαν προσφορά, τα Edifier WH950NB είναι όντως καλή τιμή (τώρα στο Skroutz από 160 τα λευκά) ενώ τα Edifier W820NB είναι τιμή κανονική. 

τα 820 έπαιζαν κατω απο 50 ευρω οποτε προφανως μιλάμε για τελειως διαφορετικη κατηγορία. εγω θα πηγαινα στα ακριβα αν η μικρή μπορει να τα κρατησει σε καλη κατασταση και δεν σκοπευει να τα χαλασει σε 6 μήνες. απο την άλλη, αν μιλάμε για έφηβη, να προσέχει λίγο με το περπάτημα στο δρομο και το anc γιατι πραγματικά γίνετε επικύνδινο το οτι δεν ακους τα αυτοκίνητα και χάνεσαι μέσα στη μουσική στην κοσμαρα σου. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 11/11/2023 at 13:05, Karatzanis said:

Τα 'χει κανείς να μας πει άποψη. Σκεφτόμουν τα BlackShark V2 Pro αλλά σε αυτή την τιμή τα edifier φαίνεται να έχουν πολύ καλό ήχο (το λέω λόγω της πιστοποίησης) και μάλλον κάνουν και για gaming. 

 

Είναι vfm σίγουρα στα χρήματα αυτά ! Πολύ καλός ήχος ! Με το noise cancellation ξεχνας εξωτερικούς ήχους κτλ. σίγουρα παίρνει optimize ο ήχος με το app της edifier. Λειτουργεί και με jack για σύνδεση σε pc,  ο ήχος με jack είναι καλύτερος! Με λίγα λόγια όποιος θέλει μια σοβαρή πρόταση σε ποιότητα και εξοικονομηση χρηματων ''with closed eyes'' . 

Επεξ/σία από mountainwarrior
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...