Προς το περιεχόμενο

Milky way


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλή σκηνοθεσία, απέδωσε καλά την ανωριμότητα και την μαγκιά κλανιά των εφήβων. Δεν μου άρεσε που η πρωταγωνίστρια μία είναι ανώριμη και μία είναι ποιήτρια. Το δεύτερο επεισόδιο κατώτερο του πρώτου. Γενικά μέχρι τώρα μου αρέσει.

14 λεπτά πριν, geomrk είπε

που το βλεπουμε;

Κάθε Πέμπτη 23:10 στο Mega. Αλλά τα επεισόδια δεν ανεβαίνουν στο site του Mega, ανεβαίνουν στο vodafone tv.

Επεξ/σία από Nate
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φωτογραφία, μουσική και μοντάζ. Ερμηνείες των πρωταγωνιστών έτσι και έτσι. Περιεχόμενο... Το έχουμε δει πολλές πολλές φορές. Ακριβώς το ίδιο. Απλά τώρα είναι στα Ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 minutes ago, Xorxhs! said:

εχασα το 2ο επεισοδιο και δεν μπορω να το δω πουθενα. Και εννοειται δε θελω να γινω συνδρομητης vodafone tv

Σου έστειλα PM. Αν και λογικά το έχει και επανάληψη κάθε Τρίτη βράδυ στο MEGA.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/11/2023 στις 2:02 ΠΜ, Xorxhs! είπε

εχασα το 2ο επεισοδιο και δεν μπορω να το δω πουθενα. Και εννοειται δε θελω να γινω συνδρομητης vodafone tv

δες στο daylimotion το έχει σίγουρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν βλέπω ελληνικές σειρές κόλλησα με την συγκεκριμένη. Πολύ φρέσκια, μου δίνει την εντύπωση ότι (μετά το μαέστρο) φτιάχτηκε με προοπτική να πωληθεί στο netflix.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ που τα λέμε το Netflix έχει ήδη το Sex education που είναι αρκετά κοντά. Απλά εκείνο έχει πιο κωμική ματιά στα ζητήματα που θίγει. Για Ελλάδα πάντως είναι πολύ καλή προσπάθεια μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά ειναι εξαιρετική  και θα πρέπει να αποτελέσει τροφή για σοβαρή σκέψη σχετικά με το πόσο οπισθοδρομική ειναι ακόμα η Ελληνική κοινωνια..

Οι ερμηνείες δεν εχουν καμμία σημασία σε μια τέτοια σειρα.  

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από όσα έχω δει. Είναι σαν μέτρια μεταγλωττισμένη Αμερικανική σειρά με προβληματισμού 20 χρόνων πίσω. Στην σκηνή με τα άλογα έβαλαν εφέ με ήχο γερακιού-αετού. Πόσο πιο Αμερικανιά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...