Προς το περιεχόμενο

Super Mario Bros The Movie (2023) και Sonic 1


Tifa_LockHeart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σε όλα τα μέλη. Ψάχνω να αγοράσω νόμιμα, με ελληνική μεταγλώττιση την πρόσφατη ταινία των Super Mario Bros για το παιδί μου και δεν βγάζω άκρη που μπορώ να την βρω. Θα ήθελα να την βρω μεταγλωττισμένη αλλά δεν βρίσκω άκρη.

Επίσης και το Sonic 1 που μέχρι προσφάτως υπήρχε στο Netflix,αλλά τώρα υπάρχει μόνο το Sonic 2.

Με ενδιαφέρει και η αγορά physical disc  ή και digital. Είδα ότι υπάρχει YouTube, αλλά μόνο με Αγγλικό ήχο. Έτσι έγραφε δηλαδή στην περιγραφή.

Κάποια βοήθεια θα σας ήμουν ευγνώμων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Mario έρχεται τον Δεκέμβριο στο Netflix. Δεν ξέρω όμως αν θα είναι μεταγλωττισμένη. 

Δυστυχώς αυτές οι δύο ταινίες δεν υπάρχουν μεταγλωττισμένες σε φυσική μορφή. Εγώ δεν τις έχω βρει πουθενά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Το Mario έρχεται τον Δεκέμβριο στο Netflix. Δεν ξέρω όμως αν θα είναι μεταγλωττισμένη. 

Δυστυχώς αυτές οι δύο ταινίες δεν υπάρχουν μεταγλωττισμένες σε φυσική μορφή. Εγώ δεν τις έχω βρει πουθενά.

Σε ευχαριστώ για τον κόπο να απαντήσεις.👍

Είδα μόλις και εγώ μια γενική και αόριστη ενημέρωση των UH , για το ότι θα προστεθεί στον κατάλογο του Netflix US, χωρίς να γνωρίζουν τίποτα άλλο για την Ελλάδα.

 https://unboxholics.com/news/movies/109939-sto-netflix-tha-paizei-syntoma-i-tainia-the-super-mario-bros-movie

Όσο για την φυσική έκδοση και των 2 ταινιών πολύ κρίμα πάντως.

Φαντάζομαι ότι όντας ήδη σπάνιο να αγοράζει κάποιος retail video games , άλλο τόσο σπάνιο ως και σχεδόν αδύνατο, είναι η αγορά Retail ταινιών (DVD's / Blu -Ray's)  και δει παιδικών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...