Προς το περιεχόμενο

Plaisio - MacΒook Pro 16'' ( M1 Pro 10-core/16 GB/512 GB/M1 Pro 16-core) - 1799 EUR


Stavmitsos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Apple MacΒook Pro 16'' Silver MK1E3GR/A Laptop ( M1 Pro 10-core/16 GB/512 GB/M1 Pro 16-core) | Plaisio

Διαθέσιμο μόνο σε Silver. καλύτερη επιλογή για όποιον σκεφτόταν το 15αρι Macbook Air M2 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από ότι βλέπω έχει και 14 άρα οθόνη με 1tb σκληρό στα ίδια χρήματα πάλι 1799€.

πιστευετε ότι αξίζει η προσφορά(μπορώ να πάω σε απαλλαγή κιόλας ΦΠΑ όποτε θα βγει ακόμη πιο φθηνό) και εάν ναι τι προτείνετε καλύτερα 14 άρα με 1tb η 16 με 512? Γιατί σκεφτόμουν καιρό τώρα την αγορά MacBook αλλα περίμενα για προσφορά όταν έβγαινε.

Δεν με ενδιαφέρει για κάποια συγκεκριμένη χρηση επίσης να τονίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, sivitana είπε

Από ότι βλέπω έχει και 14 άρα οθόνη με 1tb σκληρό στα ίδια χρήματα πάλι 1799€.

πιστευετε ότι αξίζει η προσφορά(μπορώ να πάω σε απαλλαγή κιόλας ΦΠΑ όποτε θα βγει ακόμη πιο φθηνό) και εάν ναι τι προτείνετε καλύτερα 14 άρα με 1tb η 16 με 512? Γιατί σκεφτόμουν καιρό τώρα την αγορά MacBook αλλα περίμενα για προσφορά όταν έβγαινε.

Δεν με ενδιαφέρει για κάποια συγκεκριμένη χρηση επίσης να τονίσω.

Εγω εχω παρει το 14αρι και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.Για την ακριβεια ειναι 14.2..Προερχομενος απο 15αρι macbook pro,το 14.2 καθησε αψογα στα ματια μου.Το 16αρι μου φαινοταν γκουμουτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 αρι τουμπανο με 1 tb. Το χτύπησα από price match Κωτσόβολου. Καλύτερη φορητότητα. Περισσότερος ssd. ίδιες επιδόσεις με 16 αρι. Πολύ καλή τιμή για Ελλάδα και σύστημα με καλές επιδόσεις σίγουρα για βάθος 5 ετιας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι έχω το μ1 alla to air 13''.

με βολευει αφανταστα και ακομα τα κανει ολα απροβληματιστα.ολα μα ολα!αξιζει να μπω στη διαδιακασια τωρα να αλλαξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, _wise_ είπε

Καλησπέρα, εγώ είμαι σε δίλημμα να πάω για το 14αρι m1 pro ή να κάνω λίγο υπομονή για το 14αρι m3 pro? 

Μεγάλη διαφορά στα χρήματα, δε νομίζω να έχουν τόσο μεγάλη διαφορά στις επιδόσεις.

Το βάρος η Apple το έριξε στη max σειρά φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, _wise_ είπε

Καλησπέρα, εγώ είμαι σε δίλημμα να πάω για το 14αρι m1 pro ή να κάνω λίγο υπομονή για το 14αρι m3 pro? 

νομίζω θα έχουν τουλάχιστον 800 ευρώ διαφορά αυτά που λες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, puntakias22 said:

νομίζω θα έχουν τουλάχιστον 800 ευρώ διαφορά αυτά που λες

 

Εχουν 670€ διαφορά. Αλλά το m1 είναι με 1 τερα σκληρό. Δε ξέρω αν αυτά τα χρήματα αξίζουν για τις όποιες παραπάνω επιδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...