Προς το περιεχόμενο

Plaisio - MacΒook Pro 16'' ( M1 Pro 10-core/16 GB/512 GB/M1 Pro 16-core) - 1799 EUR


Stavmitsos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, ChristosFis είπε

αξιζει αλλαγη apo m1air 16 gb ram ?

Εξαρτάται από τη χρήση που το χρειάζεσαι. 

Σαν μηχανάκια είναι η μέρα με τη νύχτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρω ειναι φοβερη τιμη για το συγκεκριμενο. Ειχα παρει πριν 1 χρονο το m1 pro 14'' και ειχα επενδυσει στη RAM (32gb) 2.200 ευρω με απαλλαγη ΦΠΑ. Οποτε το προτεινω σιγουρα σαν μηχανημα. ΕΙναι το καθημερινο μου εργαλείο για τη δουλειά που κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, gust είπε

14 αρι τουμπανο με 1 tb. Το χτύπησα από price match Κωτσόβολου. Καλύτερη φορητότητα. Περισσότερος ssd. ίδιες επιδόσεις με 16 αρι. Πολύ καλή τιμή για Ελλάδα και σύστημα με καλές επιδόσεις σίγουρα για βάθος 5 ετιας. 

14ρι με τι επεξεργαστη μ2 ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι ακούγεται για επιστροφή eurobank από Γερμανό. Έχει κάνει price match στο 14αρι. 
Αν και συνήθως δεν παίζουν αυτά στα apple προϊόντα, ίσως αξίζει να το κρατήσετε κλειστό στο κουτί του μερικές μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Stavmitsos είπε

Κάτι ακούγεται για επιστροφή eurobank από Γερμανό. Έχει κάνει price match στο 14αρι. 
Αν και συνήθως δεν παίζουν αυτά στα apple προϊόντα, ίσως αξίζει να το κρατήσετε κλειστό στο κουτί του μερικές μέρες. 

Επειδη προσπαθησα σημερα για να επωφεληθω και απο τα 4 χρονια εγγυησης που δινει ο germanos, πήγα σήμερα στο κατάστημα αλλα και τηλεφωνικα  να το παραγγειλω και μου ανεφεραν οτι το συγκεκριμενο αφορα μονο web παραγγελια (πρεπει να πληρωθει μεσω web, δεν μπορει να γινει παραλαβη και πληρωμη στο καταστημα), οποτε δεν μπορει να γινει αποφορολογηση για οποιον ενδιαφερεται..

Οποτε κατεληξα παλι στο plaisio.

Επεξ/σία από smas_h
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα και εγώ παραγγελία  ελπίζω να είναι τόσο δυνατό μηχάνημα όπως λέτε ! Ευχαριστώ για το topic της προσφοράς 

9 λεπτά πριν, smas_h είπε

Επειδη προσπαθησα σημερα για να επωφεληθω και απο τα 4 χρονια εγγυησης που δινει ο germanos, πήγα σήμερα στο κατάστημα αλλα και τηλεφωνικα  να το παραγγειλω και μου ανεφεραν οτι το συγκεκριμενο αφορα μονο web παραγγελια (πρεπει να πληρωθει μεσω web, δεν μπορει να γινει παραλαβη και πληρωμη στο καταστημα), οποτε δεν μπορει να γινει αποφορολογηση για οποιον ενδιαφερεται..

Οποτε κατεληξα παλι στο plaisio.

Και εγώ αποφορολογηση πλαίσιο πήγα ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Stavmitsos είπε

Κάτι ακούγεται για επιστροφή eurobank από Γερμανό. Έχει κάνει price match στο 14αρι. 
Αν και συνήθως δεν παίζουν αυτά στα apple προϊόντα, ίσως αξίζει να το κρατήσετε κλειστό στο κουτί του μερικές μέρες. 

Ξέρεις μήπως πόσο % είναι η επιστροφή;  ψάχνω και δε βρίσκω κάτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Armoral είπε

Λέγεται ότι θα είναι 15%.

Δεν εφαρμόζεται κατά την αγορά η επιστροφή;  δεν το βλέπω να μένουν πολλά τεμάχια, και εφόσον έχασα την προηγούμενη προσφορά του iStorm στο Mall, μου φαίνεται η αμέσως καλύτερη αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kwstas321 είπε

Δεν εφαρμόζεται κατά την αγορά η επιστροφή;  δεν το βλέπω να μένουν πολλά τεμάχια, και εφόσον έχασα την προηγούμενη προσφορά του iStorm στο Mall, μου φαίνεται η αμέσως καλύτερη αυτή.

Ναι τότε μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...