Προς το περιεχόμενο

Hoover dry 500 στεγνωτηριο


SAVVAS_PAPADOPOULOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει κάποιος το εν λόγω στεγνωτηριο ώστε να μου πει ποιο πρόγραμμα επιλέγει για στεγνώνει εντελώς τα ρούχα και για πόση ώρα ; 

Έχω χρησιμοποιήσει διάφορα προγράμματα αλλά τα αφήνει λίγο βρεγμένα και αναγκαστικά τα βγάζω και στο μπαλκόνι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο δυνατό πρόγραμμα είναι ο ήλιος, το οποίο βέβαια δεν είναι πάντα επιλέξιμο. Αυτό αλλάζει συναρτήσει του προγράμματος που έχεις επιλέξει.

Πχ δεν μπορείς να βάλεις βαμβακερά σε τόσο δυνατό στέγνωμα, γιατί αλλιώς όπως καταλαβαίνεις τα τα ρούχα θα βγουν 2 νούμερα μικρότερα. 

Σημείωση, αν δεν κάνω λάθος η συσκευή έχει αισθητήρες υγρασίας οπότε αν δεν έχουν στεγνώσει εντελώς τα ρούχα θα παρατείνει το στέγνωμα στο τέλος. Έχω παρατηρήσει στη συσκευή της μητέρας μου ότι "κολλάει" στο 00:15 μέχρι να στεγνώσουν τελείως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Demis είπε

Το πιο δυνατό πρόγραμμα είναι ο ήλιος, το οποίο βέβαια δεν είναι πάντα επιλέξιμο. Αυτό αλλάζει συναρτήσει του προγράμματος που έχεις επιλέξει.

Πχ δεν μπορείς να βάλεις βαμβακερά σε τόσο δυνατό στέγνωμα, γιατί αλλιώς όπως καταλαβαίνεις τα τα ρούχα θα βγουν 2 νούμερα μικρότερα. 

Σημείωση, αν δεν κάνω λάθος η συσκευή έχει αισθητήρες υγρασίας οπότε αν δεν έχουν στεγνώσει εντελώς τα ρούχα θα παρατείνει το στέγνωμα στο τέλος. Έχω παρατηρήσει στη συσκευή της μητέρας μου ότι "κολλάει" στο 00:15 μέχρι να στεγνώσουν τελείως. 

Όταν το βάζω στο auto care και στον ήλιο τα αφήνει αρκετά υγρά. Μόνο στο all in one μου τα στεγνώνει αλλά κάνει 3,5 ώρες. Για αυτό ρωτάω αν υπάρχει κάποια άλλη λύση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...