Προς το περιεχόμενο

iStorm Θεσσαλονικη , εγκαινια και προσφορες , MacBook Pro 16’’ M1 Max 32GB/1TB 1899€ [ΤΕΛΟΣ]


logik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ντροπη πραγματικα δεν γινεται στην Αθηνα να εδωσαν τοσα και εδω με 20 τεμαχια να τελειωσαν .Ποσα να κρατησαν για δικους τους κτλ , οκ εδω στην θεσσαλονικη ειναι δυστυχως "καρντασια" σε τετοια ... Αλλα σαν σοβαρη εταιρια δεν παιζει να κανεις τετοιο ατοπημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fylatos είπε

Είμαι ταμείο έχει 1 silver 2 space grey

Μπορει να σου λενε μπουρδες, δεν πιστευω να σου πουνε ειληκρινα ποσα τεμαχια εχουν μεινει.

Στην Αθηνα το ιδιο λεγανε οτι σε καθεναν λεγανε για λιγα τεμαχια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, logik είπε

Ντροπη πραγματικα δεν γινεται στην Αθηνα να εδωσαν τοσα και εδω με 20 τεμαχια να τελειωσαν .Ποσα να κρατησαν για δικους τους κτλ , οκ εδω στην θεσσαλονικη ειναι δυστυχως "καρντασια" σε τετοια ... Αλλα σαν σοβαρη εταιρια δεν παιζει να κανεις τετοιο ατοπημα

Το ενδεχόμενο να μην είναι καρντασια και να τα κράτησαν για τους δικούς τους αλλά να πήγε το 90% του αποθέματος στην Αθήνα το σκέφτηκες;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δε φεύγω, είμαι λίγο πριν το ταμειο. Ήρθε ένας πονηρός παρακάμπτοντας όλη την ουρά και λέει άσε με να μπω ήμουν πριν ταμείο και θέλω και δεύτερο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Donmitsos10 είπε

Το ενδεχόμενο να μην είναι καρντασια και να τα κράτησαν για τους δικούς τους αλλά να πήγε το 90% του αποθέματος στην Αθήνα το σκέφτηκες;

Ναι το εγραψα εχθες αν δεις 2-3 σελιδες πισω

Επεξ/σία από logik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν στο ταμείο μια υπεύθυνη με μπεζ καφέ παντελόνι μελαγχρινή άρχισε να ρωτάει τι θέλουμε και είπε ότι είναι οριακά. Και έβγαλαν ότι είχαν και είναι αυτά.

Screenshot_20231118_140942_Messenger.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Stathman είπε

Μεγάλη μούφα, μας έδιωξαν όσους περιμέναμε για το MacBook Pro

Οντως? Είναι ένας φίλος εκεί για pro, αρκετά πίσω βέβαια και περιμένει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω οκ , πραγματικα μεγαλη απογοητευση δεν περιμενα απο υποτιθεται σοβαρη εταιρια τετοια παπαρια .
Ουτε οσους πηραν απο Insomnia απο Αθηνα να βαλεις δεν ξεπερασε το στοκ . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να είχαν λόγο να λένε ότι δεν έχουν εγώ οριακά πρόλαβα και ήμουν με την πρώτη παρτίδα κόσμου ουσιαστικά. Βασικά πρώτος στη δεύτερη. Δίνουν ένα ανά στοιχεία ΑΦΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορεί κάποιος που είναι μέσα, ας ρωτήσει αν υπάρχει κάποια προσφορά σε 14αρι M1 Pro ή σε M2 air, γιατί κάνω βόλτες με τον μπόμπιρα από έξω και δεν ξέρουν οι κοπέλες έξω για τις προσφορές μέσα. Μην περιμένω τζάμπα με τον μικρό στην ουρά. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...