Προς το περιεχόμενο

[Controller] Sony PS5 DualSense Wireless Controller - Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition 50€ [TEΛΟΣ-ΑΚYΡΑ]


xartemporas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 minutes ago, feelihipo said:

Ευχαριστώ. Έχει κάνει κανείς το Revolut pay;  Την επιστροφή; 

Λογικά σου δίνουν κάποιο referral link για να ανοίξεις Revolut account και έτσι να πάρεις πίσω τα 20 ευρώ.
Εγώ απλά το λέω μπελάς στην καλύτερη. Αν κάποιος βέβαια δεν έχει Revolut και σκέφτεται να ανοίξει ίσως αξίζει.

Quote

Απόκτησε Revolut και κέρδισε 20€ επιστροφή
Δεν είσαι ήδη χρήστης Revolut; Αφού πραγματοποιήσεις την πρώτη σου ηλεκτρονική αγορά με το Public μέσω Revolut Pay, θα λάβεις οδηγίες για το πώς να εγγραφείς στο Revolut και να λάβεις 20€ επιστροφή στο Revolut λογαριασμό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Xvipes είπε

Λογικά σου δίνουν κάποιο referral link για να ανοίξεις Revolut account και έτσι να πάρεις πίσω τα 20 ευρώ.
Εγώ απλά το λέω μπελάς στην καλύτερη. Αν κάποιος βέβαια δεν έχει Revolut και σκέφτεται να ανοίξει ίσως αξίζει.

 

Απλά έλεγα με δύο δώρο κάρτες PSN να έβγαινε το Frontiers of Pandora φτηνά, είναι 40€ κάτω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επικοινώνησα μόλις μαζί τους, μου είπαν ότι η παραγγελία είναι 100% έγκυρη, οτι η παραλαβή είναι σίγουρη και ότι οι εκτιμωμενες ημερομηνίες παράδοσης ισχύουν κανονικά. Τώρα public είναι αυτό, όποτε ιδωμεν..

Τώρα στο site αναφέρει ότι εξαντλήθηκε.. Λογικά όποιος πρόλαβε να κάνει παραγγελία θα παραλάβει κανονικά. Με το καλό.

Επεξ/σία από xartemporas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δυσπιστία ρε μάγκες όλοι γιατί έτσι ? Χαλαρά ηρεμήστε πείρα και εγώ τηλέφωνο και μου το εξακρίβωσε μια γυναίκα μάλιστα είπε στο σύστημα ότι προχώρησε εγκρίθηκε . Γιατί τρελενεστε δεν υπάρχει λόγος να πουν ψέματα ειδικά κιόλας όταν βγαίνουν τέτοια deals βλέπουμε ότι τελειώνουν τσακ μπαμ . Και αν παρατηρήσατε Ελλάδα δεν υπάρχει είναι κατόπιν παραγγελίας σε όλα τα καταστήματα παμπλικ οπότε ήταν deal της στιγμής !! Εγώ προσωπικά είμαι χαρούμενος και αναμένω ήταν να έπαιρνα ένα δεύτερο απλό και έκατσε κουτί οπότε αναμονή και προσοχή σε όλους με ασφαλείς αγορές !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [Controller] Sony PS5 DualSense Wireless Controller - Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition 50€ [TEΛΟΣ]

Λογικά θα ξανακάνουν restock γιατί το συγκεκριμένο έχει μεγάλη ζήτηση  αλλά δεν είδα πουθενά την ίδια προσφορά,θα δούμε.

Εγώ παντός το πήρα με 3 άτοκες χωρίς πιστωτική,σιγά μην τους έδινα το 50αρικο προστατζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ThanosPapadopoulos10 είπε

Πολύ δυσπιστία ρε μάγκες όλοι γιατί έτσι ? Χαλαρά ηρεμήστε πείρα και εγώ τηλέφωνο και μου το εξακρίβωσε μια γυναίκα μάλιστα είπε στο σύστημα ότι προχώρησε εγκρίθηκε . Γιατί τρελενεστε δεν υπάρχει λόγος να πουν ψέματα ειδικά κιόλας όταν βγαίνουν τέτοια deals βλέπουμε ότι τελειώνουν τσακ μπαμ . Και αν παρατηρήσατε Ελλάδα δεν υπάρχει είναι κατόπιν παραγγελίας σε όλα τα καταστήματα παμπλικ οπότε ήταν deal της στιγμής !! Εγώ προσωπικά είμαι χαρούμενος και αναμένω ήταν να έπαιρνα ένα δεύτερο απλό και έκατσε κουτί οπότε αναμονή και προσοχή σε όλους με ασφαλείς αγορές !! 

Έχεις καταλάβει ότι μιλάς για 1 προϊόν που εξαφανίστηκε - έγινε συλλεκτικό από τον Σεπτέμβριο και πλέον πωλείται εντός και εκτός 2πλάσια τιμή ? Τώρα αν θεωρείς ότι το Public ήρθε σε συμφωνία με την Sony και θα πάρει νέο αποκλειστικό απόθεμα, θεωρώ πιό πιθανό να δανείσουμε στην Ελβετία χρήματα παρά να συμβεί αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Vasilis 07 said:

Έχεις καταλάβει ότι μιλάς για 1 προϊόν που εξαφανίστηκε - έγινε συλλεκτικό από τον Σεπτέμβριο και πλέον πωλείται εντός και εκτός 2πλάσια τιμή ? Τώρα αν θεωρείς ότι το Public ήρθε σε συμφωνία με την Sony και θα πάρει νέο αποκλειστικό απόθεμα, θεωρώ πιό πιθανό να δανείσουμε στην Ελβετία χρήματα παρά να συμβεί αυτό.

Ναι και τι με αυτό ? Το ξέρω παρακολουθώ το τι γίνεται μέρα νύχτα ... Το ότι το έβγαλε σε προσφορά δεν πάει να πει ότι είναι και σκαμ οποίος δεν ήθελε απλά δεν το έπαιρνε ... Τα πράγματα είναι απλά και άμα εν τέλη φύγει ακύρωση από το παμπλικ μέσα στη βδομάδα θα τους καλέσει όλους . We found out 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...