Προς το περιεχόμενο

Apple watch series 8


mrvaggos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ομάδα. Ειδα στο istorm έχει προσφορά το συγκεκριμένο στα 289 για 41mm και 319 για τα 45mm. Δεν ξαναειχα apple watch. Αξίζει να το πάρω; Είδα ότι δεν έχει πέσει ξανα τόσο η τιμή του. Μάλλον λόγω του ότι βγήκε το 9ρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως ξεστοκαρισμα, αφου εχει βγει το 9. Ετσι ειχα παρει και εγω το 7. Για μενα αξιζει, αμελητεες οι διαφορες εκτος αν σε ενδιαφερει να παρακολουθεις θερμοκρασια για ωορρηξια και κυκλο περιοδου…

Εννοειται πως χρειαζεσαι και iPhone… 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, mrvaggos είπε

Καλησπέρα ομάδα. Ειδα στο istorm έχει προσφορά το συγκεκριμένο στα 289 για 41mm και 319 για τα 45mm. Δεν ξαναειχα apple watch. Αξίζει να το πάρω; Είδα ότι δεν έχει πέσει ξανα τόσο η τιμή του. Μάλλον λόγω του ότι βγήκε το 9ρι

Ναι, είναι πολύ καλή η τιμή και για καινούργιο και για πρώτη επαφή με Apple Watch.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, SaFiS είπε

Προφανως ξεστοκαρισμα, αφου εχει βγει το 9. Ετσι ειχα παρει και εγω το 7. Για μενα αξιζει, αμελητεες οι διαφορες εκτος αν σε ενδιαφερει να παρακολουθεις θερμοκρασια για ωορρηξια και κυκλο περιοδου…

Εννοειται πως χρειαζεσαι και iPhone… 

Χαχα ναι έχω iPhone 😎

 

2 ώρες πριν, kormos είπε

Ναι, είναι πολύ καλή η τιμή και για καινούργιο και για πρώτη επαφή με Apple Watch.

Ωραία ευχαριστώ για την απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Μετα απο ερωτηση μου στο ISTORM Κολωνακιου γιατι εχει κανει φιλος μου προπαραγγελια θα αρχισουν απο βδομαδα να επιστρεφουν τα χρηματα διοτι δεν θα ξαναερθουν 8αρια. Ηταν ελαχιστα αυτα που υπηρχαν στην Ελλαδα και φυσικα αφησαν τον κόσμο επιτηδες να βαζει ποαραγγελιες προφανως για να δειξουν τζιρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ γιαυτό τον λόγο δεν έκανα παραγγελία. Μπήκα την Τρίτη στην σελίδα να το πάρω και έγραφε "αναμένεται σύντομα" για όλα τα χρώματα. Οπότε δεν προχώρησα καθώς δεν ήξερα ποτε θα το έχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ενδιαφερεται τα εχει ο Γερμανος(χωρις να κανω διαφημιση) στα 389€ με επιστροφη 15% με τις καρτες της EUROBANK. Μιλαω για τα 45αρια. Βγαινει ουσιαστικα η αγορα του ρολογιου στα 330€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/11/2023 στις 10:37 ΜΜ, imarobot είπε

Μήπως παράγγειλε κάποιος να μας πει αν ξέρει τι γίνεται με διαθεσιμότητα; Παίζει να είναι μήνας;

 

Μέσα σε 2 μέρες ήρθε σε έναν φίλο μου από την δουλειά σπίτι του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Iphone-man είπε

Μέσα σε 2 μέρες ήρθε σε έναν φίλο μου από την δουλειά σπίτι του 

Έκανα την προηγούμενη εβδομάδα παραγγελία από public και προτεινόμενη ημέρα παράδοσης μου δίνει μετά τις 10/12.... το κόβω για ακύρωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, imarobot είπε

Έκανα την προηγούμενη εβδομάδα παραγγελία από public και προτεινόμενη ημέρα παράδοσης μου δίνει μετά τις 10/12.... το κόβω για ακύρωση 

Τι λες τώρα ; Του συναδέλφου μου ήρθε σε δυο μέρες ,δεν είχε να το πάρεις από το κατάστημα μόνο αποστολή στο σπίτι ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...