Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα android


Homecinemakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνοντας ρυθμίσεις και δοκιμές, μπήκε ξαφνικά σε μενού που μου λέει φωνητικά ότι γίνεται στο τηλέφωνο, δίχως να με αφήνει να ρυθμίσω. Και έχω ένα τηλέφωνο που δεν λειτουργεί. Το σβήνω το ανάβω και το μόνο που λειτουργεί στην οθόνη με touch είναι το δακτυλικό αποτύπωμα. Και ανοίγοντας, μου λέει ότι υπάρχει στις ειδοποιήσεις. Διαβάζει τα εισερχόμενα κλπ. Εγώ όμως δεν μπορώ να κάνω τίποτε με το κινητό. Ούτε να ανοίξω να πάρω τηλέφωνο, ούτε να πατήσω για να κάνω ρυθμίσεις!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK λήξη συναγερμού. Ξαφνικά και δίχως να το καταλάβω, είχα πρόσβαση στο μενού και τα αφαίρεσα όλα. Μου "πήγε η ψυχή στην κούλουρη". Εδώ και 2 ώρες παιδεύομαι και δεν έβγαζα άκρη. Είχε αχρηστευτεί το κινητό. Μάλλον είχε να κάνει με το talkBack που λέει κι ο φίλος Sablj. Πρίν λίγο στο fb είπε ένας φίλος να πατήσω τα 2 κουμπιά έντασης για 3 δεύτερα και με ρώτησε το κινητό περι talkBack. Μετά απο λίγο και αφού και πάλι δεν έβγαινε άκρη, ξαφνικά με άφησε να μπω στο μενού!!!!!! Εαν με ρωτήσετε δηλαδή το πως διορθώθηκε, δεν ξέρω ξεκάθαρα. Ευχαριστώ για την υποστήριξη πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...