Προς το περιεχόμενο

Αγορά gaming καρέκλας


teogalaxys2
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από teogalaxys2,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Ψαχνω μια gaming καρέκλα μέχρι 150 ευρώ. Έχετε καθόλου ιδέα τι παίζει και αν έχετε να προτείνετε κάποια; Ιδανικά θα ήθελα να εχει και μαξιλαράκια.Την χρειάζομαι λόγο του ότι ξεκίνησα εργασία απο το σπίτι. Επισης ακουω από πολλούς κατά διαστήματα οτι εχει καλές στο plaisio εχει δοκιμάσει κανεις; Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα την Anda Seat Phantom 3 και σταμάτησε αμέσως ο πόνος στη μέση. Κάθομαι αρκετές ώρες στο γραφείο.
Είναι πιο ακριβή από το badget σου αλλά μπορείς να περιμένεις μήπως σκάσει καμία προσφορά τώρα στη black friday.
Σε κάθε περίπτωση αξίζει τα παραπάνω χρήματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο καλοκαιρι δεν ιδρωνεις υπερβολικα με ολες αυτες τις καρεκλες; Εχω μια καρεκλα απο το πλαισιο που ειχα παρει σε προσφορα νομιζω εκθεσιακο κομματι ή τελευταιο, στα 250-300 ευρω και την εχω χρονια, ειναι σκυλι. Επισης πλατη εχει διχτυ και το καλοκαιρι ειναι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Tο καλοκαιρι δεν ιδρωνεις υπερβολικα με ολες αυτες τις καρεκλες; Εχω μια καρεκλα απο το πλαισιο που ειχα παρει σε προσφορα νομιζω εκθεσιακο κομματι ή τελευταιο, στα 250-300 ευρω και την εχω χρονια, ειναι σκυλι. Επισης πλατη εχει διχτυ και το καλοκαιρι ειναι κομπλε.

Αυτο για το καλοκαίρι δεν το γνωρίζω γιατι προσωπικά δεν ειχα ποτε παρόμοια καρέκλα. Εγω παλι εχω απορία με δίχτυ δεν σε ενοχλεί στην πλάτη μετα από ώρα; Αλλα ναι γενικά ακουω οτι στο Πλαίσιο εχει αρκετα τίμιες καρέκλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, teogalaxys2 said:

Αυτο για το καλοκαίρι δεν το γνωρίζω γιατι προσωπικά δεν ειχα ποτε παρόμοια καρέκλα. Εγω παλι εχω απορία με δίχτυ δεν σε ενοχλεί στην πλάτη μετα από ώρα; Αλλα ναι γενικά ακουω οτι στο Πλαίσιο εχει αρκετα τίμιες καρέκλες.

Αν φορας μπλουζα δεν ενοχλει καθολου. Αλλα και χωρις μπλουζα ειναι ψιλοκομπλε.

Η αγορα ηταν αρκετα τιμια παντως. Τοσα χρονια και δεν εχει κανενα προβλημα. Και υπαρχει κακομεταχειριση με δυο μικρα παιδια.. Απορω τα μπρατσα πως αντεχουν τοσο βαρος ωρες-ωρες..

Επεξ/σία από Witcher1st
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/11/2023 στις 10:28 ΜΜ, teogalaxys2 είπε

Καλησπέρα παιδιά! Ψαχνω μια gaming καρέκλα μέχρι 150 ευρώ. Έχετε καθόλου ιδέα τι παίζει και αν έχετε να προτείνετε κάποια; Ιδανικά θα ήθελα να εχει και μαξιλαράκια.Την χρειάζομαι λόγο του ότι ξεκίνησα εργασία απο το σπίτι. Επισης ακουω από πολλούς κατά διαστήματα οτι εχει καλές στο plaisio εχει δοκιμάσει κανεις; Ευχαριστώ!

https://www.kotsovolos.gr/computing/karekles-grafeioy/karekles/200513-adx-race-19-black-orange

Εχω αυτή από το περσινό black friday. (1.86 και 95 κιλά). Σαν καινούρια είναι. Αλλά το καλοκαίρι αν είσαι γυμνός, "κολλάει" το δέρμα σου λίγο...

Τα μπράτσα εκτός από την κίνηση επάνω -κάτω γυρίζουν και μέσα έξω.

Δες και αυτή, αξίζει πιστεύω.

https://www.websupplies.gr/gaming-chair-cooler-master-caliber-r3-black-cmi-gcr3-bk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνονται αρκετα καλές κι αυτές που λες. Βέβαια θα ήθελα και μια δοκιμασμένη μάρκα γιατι δεν ειχα προηγούμενη εμπειρία με καρέκλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, teogalaxys2 είπε

Φαίνονται αρκετα καλές κι αυτές που λες. Βέβαια θα ήθελα και μια δοκιμασμένη μάρκα γιατι δεν ειχα προηγούμενη εμπειρία με καρέκλες.

Anda seat. Αλλά πάς 240€ και πάνω. 

Την coolermaster  την έχει συνάδελφος. Μια χαρά είναι. 

https://www.e-shop.gr/genesis-nfg-2068-nitro-550-g2-gaming-chair-black-p-PER.221664

Εχει μέλος της οικογένειας το προηγούμενο μοντέλο 3 χρόνια. 

Η παρακάτω δεν ξέρω τι λέει από ποιότητα. Είναι κοντά στα 150€ που θέλεις.

https://www.kotsovolos.gr/computing/karekles-grafeioy/karekles/217065-razer-tarok-essentials

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.plaisio.gr/work-karekla-grafeiou-lumbar-gkri_2484943

 

Αυτην εδω εχω σε μαυρο χρωμα. Η τιμη απ'οτι βλεπω ακομα κραταει.

 

** Μολις τωρα ειδα απο την περιγραφη οτι το προσκεφαλο εχει ρυθμιση για πανω-κατω!! Τι μαθαινει κανεις μετα απο τοσα χρονια :D

Επεξ/σία από Witcher1st
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/11/2023 στις 10:28 ΜΜ, teogalaxys2 είπε

Καλησπέρα παιδιά! Ψαχνω μια gaming καρέκλα μέχρι 150 ευρώ.

Είχες γράψει 150€. Αλλιώς ξέρεις τι θα πρότειναν οι περισσότεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...