Προς το περιεχόμενο

Το The Last of Us Part II Remastered έρχεται τον Ιανουάριο στο PS5


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Καλή φάση ας πούμε για εμένα που δεν έχω παίξει ακόμη το part 2, αλλά για τους υπόλοιπους προφανώς και δεν είναι. Χάνουν χρόνο και χρήμα με μερικά remasters. Το συγκεκριμένο είναι ήδη τέλειο. Τεσπα, προφανώς μερικοί πληρώνουν πολλά χρήματα στους υπεύθυνους marketing οπότε η γνώμη μου περισσεύει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, ilias78 είπε

H ps5 version να δω πόσο θα έχει....

Λογικα 79,99€ οσο και το part I

Επεξ/σία από vorlon68
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, valkon είπε

Ο αιώνιος κύκλος της Sony, God of war, Horizon, Last of Us και Spiderman. Και δώσε στο λαό.

Δεν ειναι ακριβως ετσι ειδικα αν παμε αρκετα πιο παλια.

Uncharted

Sly

Ratchet 

Killzone

Infamous

Little big planet

resistance

gran turismo 

 

Δηλαδη τι να πουμε για Nindy? 

Mario

Donkey kong

Zelda

 

H για xbox?

Forza 

Halo

Gears

 

Εγω απλα χαιρομαι που ειμαι pc gamer και εχω τα καλα απο ολες τις εταιριες. Ειδικα τωρα που ερχονται ολα της sony απλα δεν αξιζει να πας σε καμια κονσολα. Και για nindy αν θελεις εχεις emulators και παιζεις τα παντα απο gamecube μεχρι switch σε 4Κ 100fps 100 φορες καλυτερα απο οσο μπορει η ιδια η κονσολα. 

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Milking του τίτλου, αλλά,  κατ' εμέ εφόσον κάνει 10 ευρώ το upgade για τους κατόχους της PS4 version  ενδεχομένως να αξίζει για ένα extra playthrough.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμάζουν 10δες live service games με τους devs των single player παιχνιδιών τους και φυσικά τα ατέλειωτα remakes των remasters των definitive editions για τα έξτρα 70ρια και τα "τζάμπα" 10ευρα απο τους παλιούς.

Η χασούρα απο τα έσοδα των Call of Duty είναι τρελή, τα exclusives της δεν φέρνουν τρελά έσοδα σε σχέση με το κόστος παραγωγής και marketing και έτσι πρέπει να προετοιμαστούν για το μέλλον.

Ακόμα δεν άρχισαν καλά καλά. Το ξεζούμισμα θα γίνει ακόμη πιο άγριο στο μέλλον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, icenex είπε

Ξερεις κατι, οταν ο κοσμος εχει αλλες δουλειες οπως λες δεν θα κατσει να κανει το οτιδηποτε στο ινσομνια.Αφου εχεις ολη την καλη διαθεση να συμμετεχεις στο θεμα κανε τον κοπο και διαβασε τι λεει ολο το αρθρο.Μαντεψε πως φαινεσαι στον κοσμο που ποσταρεις ενα τετοιο μηνυμα ενω φαινεται ξεκαθαρα οτι ουτε καν μπηκες στο κοπο να το διαβασεις αλλα υπεθεσες τι γραφει και απαντησες..Αν εσενα δεν νοιαζει αυτο εγω παω πασο, απλα φιλικη συμβουλη ηταν αλλα δυστυχως εμεις οι Ελληνες τα ξερουμε ολα και τα μαντευουμε ολα.

Μηπως τυχαινει να εισαι και ταριφας στο επαγγελμα? :P

Ο κλασικός ελληναρας , δε θέλει απλώς να ανοίξει τα μάτια του άλλου, αλλά θέλει να του τα βγάλει κουνώντας και το δάκτυλο.

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, major65 είπε

Ο κλασικός ελληναρας , δε θέλει απλώς να ανοίξει τα μάτια του άλλου, αλλά θέλει να του τα βγάλει κουνώντας και το δάκτυλο.

Αμα απο το σχολιο μου εσυ καταλαβες αυτο τοτε παω πασο για δευτερη φορα.Αν δεν μπορεις να καταλαβεις οτι αυτο που κανεις ειναι λαθος για σενα τον ιδιο πρωτα γιατι μειωνεις το ιδιο σου τον εαυτο τοτε οτι και αν πω εγω περισσευει.Συνεχισε οπως σε φωτισει ο θεος.Over & out απο μενα.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, soconium είπε

Εγω δηλαδή που έχω ps5 και έχω πάρει το παιχνίδι σε ps4 έκδοση αλλά δεν το έχω παίξει ακόμα,  αξίζει να δώσω το 10ευρο η όχι; 

Ναι φίλε μου αξίζει κ εγω θα το κανω γιατί το είχα αγοράσει κ δεν το είχα παίξει... 

Το θέμα είναι οτι εχουν κ εγω μεσα σε αυτούς που γκρινιάζουμε οτι δεν φέρνουν κάποιο καινούργιο παιχνίδι κάθε νεα γενιά κ χειρότερα...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...