Προς το περιεχόμενο

Plaisio MSI Thin GF63 11SC 450 € ΤΕΛΟΣ


imr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τωρα το δρομολογουν α να δουμε ... Παραγγελνω και μια https://www.e-shop.gr/ram-patriot-psd48g320081s-signature-line-8gb-so-dimm-ddr4-3200mhz-p-PER.577956 και εχω ενα σωληναριο ΜΧ-4  για αλλαγη αν ειναι μεσα χαλια . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

57 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Τωρα το δρομολογουν α να δουμε ... Παραγγελνω και μια https://www.e-shop.gr/ram-patriot-psd48g320081s-signature-line-8gb-so-dimm-ddr4-3200mhz-p-PER.577956 και εχω ενα σωληναριο ΜΧ-4  για αλλαγη αν ειναι μεσα χαλια . 

Θα σου προτεινα ΜΧ-6 για το λαπτοπ μιας και ανεβαζει καλες θερμοκρασιες γενικα. Ειναι λιγο πιο "σφιχτη" και δεν θα φυγει ολη δεξια κι αριστερα μετα απο κανα 6μηνο. Στο λεω γιατι εχω αλλαξει σε πολλα gaming laptops παστα με MX-4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

MX-6 δε καταφερα να βρω μονο ΜΧ4  τη μεγαλη ειχα . Eιμαι και στου διαολου τη μανα κρητη εδω δεν ειναι αθηνα και οι τιμες εχουν ξεφυγει 10 ευρο εκανε η μεγαλη 20 τωρα ....

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, εγώ πάντως που το δοκίμασα δεν είδα τρελές θερμοκρασίες με τη μαμά πάστα.  Έτρεξα μερικά παιχνίδια σε 1080p 60fps άνετα και δεν είδα πάνω από 75 βαθμούς. 

Φαντάζομαι βέβαια το καλοκαίρι θα είναι διαφορετικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μου ηρθε . Του εβγαλα τις βιδες για να του βαλω ram και ssd αλλα απο τη πλευρα που εχει τις πολλες θυρες και πισω δεν ανοιγε . Θα το δω παλι οταν δεν ειμαι κουρασμενος και βλεπω με φως αλλα κατι ειναι κολλημενο  ασχημα στη μια πλευρα μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...