Προς το περιεχόμενο

public 3for2 gaming accesories μεχρι 24-11-23


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σηματακι της προσφορας παραμενει σε αρκετα πραγματα. Αν ισχυσει η προσφορα και Σαββατοκυριακο..

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ CONTROLER XBOX RED
Microsoft Xbox Series Wireless Controller - Pulse Red

Αν βρεθουν αλλοι 2 να τα παρουμε στα 35ε το ενα θα βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα τριάδα  hs80 από την προσφορά, 201 βγήκαν τα 3 (με τα μεταφορικά), άρα 67€ το ένα. Εγώ και ένας φίλος κρατήσαμε τα δυο μένει ένα τελευταίο. Ο πρώτος που θα μου στείλει pm το παίρνει (εννοείται σφραγισμένο)

- 67€ αν με συναντήσει κέντρο Αθήνα ή ΒΠ. Προτιμώ να μου τα στείλει επι τόπου ηλεκτρονικά με revolut, iris, Payzy.

- 67 συν το κόστος του box now. Πρέπει να προηγηθεί κατάθεση, δείτε αξιολογήσεις μου.

μπορώ να στείλω και φωτό από τα 3 hs80, για τους πολύ δύσπιστους. Δεν βγάζω τίποτα από όλο αυτό όποτε  μου το κάνω όσο γίνεται ευκολότερο.

Επεξ/σία από bower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 minutes ago, bower said:

Πήρα τριάδα  hs80 από την προσφορά, 201 βγήκαν τα 3 (με τα μεταφορικά), άρα 67€ το ένα. Εγώ και ένας φίλος κρατήσαμε τα δυο μένει ένα τελευταίο. Ο πρώτος που θα μου στείλει pm το παίρνει (εννοείται σφραγισμένο)

- 67€ αν με συναντήσει κέντρο Αθήνα ή ΒΠ. Προτιμώ να μου τα στείλει επι τόπου ηλεκτρονικά με revolut, iris, Payzy.

- 67 συν το κόστος του box now. Πρέπει να προηγηθεί κατάθεση, δείτε αξιολογήσεις μου.

μπορώ να στείλω και φωτό από τα 3 hs80, για τους πολύ δύσπιστους. Δεν βγάζω τίποτα από όλο αυτό όποτε  μου το κάνω όσο γίνεται ευκολότερο.

Σου έστειλα pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά ισχύει ακόμα η προσφορά?
Βαζω πραγματα στο καλαθι και δεν ισχυει παρολο που το γραφουν ακομα αρκετα

Επεξ/σία από G@rg@oun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...