Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή λάπτοπ...


revigres

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγόρασα πριν 11 μήνες το Asus ROG Strix G17 SE Link, τιμή 3.160+335 για +3 χρόνια εγγύηση από το πλαίσιο (5 σύνολο) Η χρήση του αυτό τον χρόνο ήταν... ανεπαρκής (δείτε φωτό). Η τιμή του τώρα είναι στα 2.400 και επειδή θα ξεκινήσω να το χρησιμοποιώ σαν workstation επαγγελματικά σκέφτομαι να το δώσω και να πάρω ένα Dell XPS παρόμοιας αξίας-επίδοσης με την εγγύηση της Dell να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Παιχνίδια δεν παίζω, είναι βαρύ, χοντρό και φανταχτερό.

Ήταν λάθος αγορά. Τώρα, υπάρχει ζήτηση γι΄ αυτό το εργαλείο; Πόσο θα μεγαλώσει το ψαλίδι/διαφορά μεταξύ τιμής αγοράς-πώλησης; Και εν τέλη, αξίζει να κάνω αυτή την τράμπα απο οικονομική άποψη; Τείνω στο ότι δεν αξίζει και να φάω το αγγούρι που μου αξίζει. Αλλά να τρέχω απο δω κι απο κει με αυτό το τέρας θα είναι μια εικόνα κωμική. image.jpeg.b7ee6e765da1bef867e5e06e11faa108.jpeg

Επεξ/σία από revigres
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To συγκεκριμενο ειναι gaming laptop. Αμα δεν σου κανει , το πουλας , και παιρνεις το XPS. Αν εχει τα specs του λινκ , ολο και κατι θα πιασει. Γυρω στο 1,5 χιλιαρικο αν πιασει να σαι ευχαριστημενος ...

Εκτος και αν εχεις λεφτα , παρεις το XPS και εχεις το Asus για "backoffice" :) Γιατι οσο ναναι , ειναι τουμπανο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/11/2023 στις 5:17 ΠΜ, revigres είπε

+3 χρόνια εγγύηση από το πλαίσιο (5 σύνολο)

Άσχετο, αλλά όπως βλέπω την υπηρεσία στο site τους είναι 3 έτη στο σύνολο, όχι +3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι το laptop μη το πουλησεις για εμενα.

για δουλεια παρε ενα με 600 700 ευρω γρηγορο και εισαι ενταξει.

ειναι κριμα να το καψεις ειναι παρα πολυ καλο.

εδω πουλανε mac book air me m1 m 800 ευρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...