Προς το περιεχόμενο

Windows 7 install error


lefteris_kalp
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από micos000,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους. Προσπαθώ να κανω φορματ σε ενα παλιο πισακι που εχω και μου βγαζει αυτο το ερρορ. Ο δισκος ειναι καινουριος. Ξερει κανεις τι παιζει; Ευχαριστω εκ των προτερων

IMG_3874.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, lefteris_kalp είπε

Καλησπέρα σε όλους. Προσπαθώ να κανω φορματ σε ενα παλιο πισακι που εχω και μου βγαζει αυτο το ερρορ. Ο δισκος ειναι καινουριος. Ξερει κανεις τι παιζει; Ευχαριστω εκ των προτερων

IMG_3874.jpeg

Καλημερα πες μας τι συστημα ειναι αυτο το πισακι που θες να βαλεις πανω τα windows 7 ; Επισης τι σκληρο δισκο εχει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τι μέσο κάνεις εγκατάσταση; dvd/usb; Μπορεί να έχει πρόβλημα το δισκάκι ή το usb και θα έλεγα ότι είναι καλά να δημιουργήσεις ένα νέο μέσο εγκατάστασης.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, thelos257 είπε

Καλημερα πες μας τι συστημα ειναι αυτο το πισακι που θες να βαλεις πανω τα windows 7 ; Επισης τι σκληρο δισκο εχει ;

560 ti / Asus M4N78-AN / Amd athlon II X / 2x2 gb ram / 500 gb samsung evo 870 ssd . Ευχαριστώ για το χρόνο σου.

1 ώρα πριν, micos000 είπε

Με τι μέσο κάνεις εγκατάσταση; dvd/usb; Μπορεί να έχει πρόβλημα το δισκάκι ή το usb και θα έλεγα ότι είναι καλά να δημιουργήσεις ένα νέο μέσο εγκατάστασης.
 

Με φλασάκι usb. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, lefteris_kalp είπε

560 ti / Asus M4N78-AN / Amd athlon II X / 2x2 gb ram / 500 gb samsung evo 870 ssd . Ευχαριστώ για το χρόνο σου.

Με φλασάκι usb. 

64 Bit αφου ειναι 4GB RAM ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί βρε 7άρια σε αυτό το σύστημα; Αμαν πια! 😕

Να ήταν κανένα c2d, ναι, να βάλεις 7. Αυτό όμως είναι για 10 καρφί και όπως είπε και ο thelos, αφού έχεις πάνω από 3gb ram θα πας σε 64bit.

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...