Προς το περιεχόμενο

Applewatch s8


Gingerbread

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι να πάρω ένα applewatch. Δεν έχω σοβαρό λόγο μου φαίνεται ωραίο και ζηλεύω και λίγο γιατί πολλοί συνάδελφοι έχουν.

Έχω βρει αυτό το οποίο και καλά έχει προτεινόμενη λιανική 499 και το πουλάνε 288.

https://www.public.gr/product/wearables-gadgets/smartwatches/apple-watch-series-8-midnight-aluminium-41mm-gps--midnight-sport-band-regular/1718851

Απλά αυτό που πιστεύω είναι ότι η προτεινόμενη είναι πραγματικη ή μια εικονική που κανεις και καλά έκπτωση; Είναι όντως ευκαιρία ή μούφα;

ΥΓ το προηγούμενο που είχα ήταν το s3 οπότε διαφορρά σίγουρα θα δω. Απλά το 3 δεν συνδέεται με το iphone14 που έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Gingerbread είπε

Σκεφτομαι να πάρω ένα applewatch. Δεν έχω σοβαρό λόγο μου φαίνεται ωραίο και ζηλεύω και λίγο γιατί πολλοί συνάδελφοι έχουν.

Έχω βρει αυτό το οποίο και καλά έχει προτεινόμενη λιανική 499 και το πουλάνε 288.

https://www.public.gr/product/wearables-gadgets/smartwatches/apple-watch-series-8-midnight-aluminium-41mm-gps--midnight-sport-band-regular/1718851

Απλά αυτό που πιστεύω είναι ότι η προτεινόμενη είναι πραγματικη ή μια εικονική που κανεις και καλά έκπτωση; Είναι όντως ευκαιρία ή μούφα;

ΥΓ το προηγούμενο που είχα ήταν το s3 οπότε διαφορρά σίγουρα θα δω. Απλά το 3 δεν συνδέεται με το iphone14 που έχω.

Η προσφορά ναι, είναι πραγματική.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/11/2023 στις 9:50 ΠΜ, NobodyRankXV είπε

Το θέμα είναι πως το συγκεκριμένο που έβαλες είναι το 41mm... Πολύ μικρό πρέπει να το δεις και από κοντά. 

Το μέγεθος έχει να κάνει με το γούστο του καθενός ή τον καρπό του 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα η καλημέρα!! Την έριξα κι εγώ τη παραγγελία (για το ασημί 8άρι 45mm)! Κι απ ότι λέει, θα το έχω από Πέμπτη 30/11 ως Τρίτη 5/12/23!! 322 ευρώ με τα μεταφορικά (3 ευρώ). Νομίζω καλώς έκανα, γιατί απ ότι βλέπω, περίπου τόσο δίνουν τα μεταχειρισμένα εδώ και μάλιστα με μικρό υπόλοιπο εγγύηση και λίγο ταλαιπωρημένα (μερικά)!! Θέλω να ρωτήσω όμως κάτι, καθώς πρώτη φορά παίρνω Apple watch!! Κάνει και δέχεται κλείσεις? Για το Apple pay ξέρω πως μπορείς να πληρώσεις ανέπαφα, όπως με το iphone!! Εννοείται ότι έχω και iphone (15 pro max) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, petran66 είπε

Καλησπέρα η καλημέρα!! Την έριξα κι εγώ τη παραγγελία (για το ασημί 8άρι 45mm)! Κι απ ότι λέει, θα το έχω από Πέμπτη 30/11 ως Τρίτη 5/12/23!! 322 ευρώ με τα μεταφορικά (3 ευρώ). Νομίζω καλώς έκανα, γιατί απ ότι βλέπω, περίπου τόσο δίνουν τα μεταχειρισμένα εδώ και μάλιστα με μικρό υπόλοιπο εγγύηση και λίγο ταλαιπωρημένα (μερικά)!! Θέλω να ρωτήσω όμως κάτι, καθώς πρώτη φορά παίρνω Apple watch!! Κάνει και δέχεται κλείσεις? Για το Apple pay ξέρω πως μπορείς να πληρώσεις ανέπαφα, όπως με το iphone!! Εννοείται ότι έχω και iphone (15 pro max) ;)

Ωραία,
Ναι σε όλα (αυτονόητο πως για να κάνεις κλήσεις πρέπει να είσαι σε εμβέλεια που βλέπει το iPhone) 🤓

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά , πήρα σήμερα ένα Apple Watch 8 από Γερμανό στα 389€ διότι χρειαζόμουν την αλλαγή από το 3αρι μου.

Μολις το έβγαλα και πάτησα το κουμπί , δεν έχει ανοίξει . Σα να μην έχει καθόλου μπαταρία. Τώρα το έβαλα για φόρτιση , εμφάνισε το εικονίδιο που φορτίζει αλλά δεν ανοίγει ακόμα πατώντας το κουμπί παρατεταμένα. 
 

Ειναι φυσιολογικό πιστεύετε ή πάμε για DOA? 
 

Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, dimitrissa said:

Καλησπέρα παιδιά , πήρα σήμερα ένα Apple Watch 8 από Γερμανό στα 389€ διότι χρειαζόμουν την αλλαγή από το 3αρι μου.

Μολις το έβγαλα και πάτησα το κουμπί , δεν έχει ανοίξει . Σα να μην έχει καθόλου μπαταρία. Τώρα το έβαλα για φόρτιση , εμφάνισε το εικονίδιο που φορτίζει αλλά δεν ανοίγει ακόμα πατώντας το κουμπί παρατεταμένα. 
 

Ειναι φυσιολογικό πιστεύετε ή πάμε για DOA? 
 

Ευχαριστώ πολύ 

Μην πανικοβαλλεσαι, αστο να φορτισει απλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/12/2023 στις 9:13 ΜΜ, dimitrissa είπε

Καλησπέρα παιδιά , πήρα σήμερα ένα Apple Watch 8 από Γερμανό στα 389€ διότι χρειαζόμουν την αλλαγή από το 3αρι μου.

Μολις το έβγαλα και πάτησα το κουμπί , δεν έχει ανοίξει . Σα να μην έχει καθόλου μπαταρία. Τώρα το έβαλα για φόρτιση , εμφάνισε το εικονίδιο που φορτίζει αλλά δεν ανοίγει ακόμα πατώντας το κουμπί παρατεταμένα. 
 

Ειναι φυσιολογικό πιστεύετε ή πάμε για DOA? 
 

Ευχαριστώ πολύ 

 

Στις 18/12/2023 στις 8:12 ΠΜ, dimitrissa είπε

@SaFiS @koutsis Καλημέρα σας, όντως άνοιξε και ολα καλά. Σας ευχαριστώ πολύ !!!

Μια αφόρτιστη συσκευή δνε χρειάζεται να της κάνουμε εξαναγκαστική προσπάθεια να ανοίξει.

Αφήνουμε το φορτιστή να κάνει την ανάλογη ενέργεια που χρειάζεται και κάνουν αυτόματη εκκίνηση...

 

Να το χαρείς :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στη παρέα. Έχω μια απορία και όποιος γνωρίζει, ας μου απαντήσει αν θέλει. :) Το Apple watch μας (το 8άρι για το οποίο μιλάμε), δε συνδέεται μόνο του στο wifi μας (του σπιτιού). Γιατί παλεύω εδώ και μέρες να βρω πως και αν συνδέεται και δε μπορώ!! Το έχω συνδεδεμένο στο wifi του σπιτιού, κανονικά, αλλά δε μπορώ ούτε στο App Store να μπω, ούτε στον καιρό, ούτε πουθενά!! Πρέπει να έχω αναγκαστικά του wifi του iphone ανοιχτό και συνδεδεμένο, για να μπει!! Έτσι είναι το φυσιολογικό? Ευχαριστώ και καλά Χριστούγεννα σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Απ’οτι γνωρίζω το apple watch συνδέεται με το wifi του του iphone και γενικά τα πάντα από το κινητό οποτε δεν λειτουργεί ανεξάρτητα.

Καλές γιορτές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AIRTSIOY είπε

Καλησπέρα!

Απ’οτι γνωρίζω το apple watch συνδέεται με το wifi του του iphone και γενικά τα πάντα από το κινητό οποτε δεν λειτουργεί ανεξάρτητα.

Καλές γιορτές!

Καλησπέρα! Ευχαριστώ για την απάντηση και για τις ευχές και ανταποδίδω! Όσο για τη σύνδεση του iPhone με το wifi και εγώ κάτι τέτοιο έχω καταλάβει, απλώς μου κάνει εντύπωση ο ρόλος του στο apple watch!! Τέλος πάντων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...