Προς το περιεχόμενο

ΠΑΙΔΙΑ SOS


NicoleTsam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορώ να δω σβησμένα μηνύματα του αποστολέα στο viber?? Πριν λίγες ώρες μου στείλανε μήνυμα και σήμερα το πρωί που μπήκα να το δω το είχαν διαγράψει πριν το δω. Μπορώ να το επαναφέρω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, NicoleTsam είπε

Μπορώ να δω σβησμένα μηνύματα του αποστολέα στο viber?? Πριν λίγες ώρες μου στείλανε μήνυμα και σήμερα το πρωί που μπήκα να το δω το είχαν διαγράψει πριν το δω. Μπορώ να το επαναφέρω;;

Αν εχεις ενεργοποιημένες τις ειδοποιήσεις στο viber μπορεις να πας στις ειδοποιήσεις του κινητού σου και να δεις την πρωτη μόνο γραμμή του κειμένου από αυτό που σου έγραψε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Aν εχεις Samsung δοκιμασε να μπεις στα  Settings και δες στο Notification History αν στο  εχει κρατησει.

Επισης το νημα μεταφερεται στο Mobile Software.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/11/2023 στις 5:15 ΜΜ, stormrain είπε

Aν εχεις Samsung δοκιμασε να μπεις στα  Settings και δες στο Notification History αν στο  εχει κρατησει.

Επισης το νημα μεταφερεται στο Mobile Software.

Αυτο που υπαρχει? Γιατι το μονο που ξερω, και εχω κανει με ιστορικο 7 ημερων, ειναι το good lock/fine lock και το notistar 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Αυτο που υπαρχει? Γιατι το μονο που ξερω, και εχω κανει με ιστορικο 7 ημερων, ειναι το good lock/fine lock και το notistar 

Είναι στις ειδοποιήσεις - συνθέτες ρυθμίσεις 

Spoiler

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Επισκέπτης

Κάνε οτι πρότειναν τα παιδιά. Εναλλακτικός τρόπος είναι να έχεις πρόσβαση στα logs της rakuten αλλά δεν νομίζω οτι είναι πολύ πιθανό αυτό :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...