Προς το περιεχόμενο

Group SMS σε iPhone;


nuxx
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από epinki,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια. Θελω να στειλω σε πολλες επαφες το ιδιο SMS.

Ο τροπος που δινει η Apple δεν υπαρχει. Πρεπει να γραψω το μηνυμα και μετα αν π.χ. θελω να στειλω σε 20 επαφες, πρεπει να πατησω 20 φορες το + και να τις προσθετω μια-μια!

Τουλαχιστον δεν εχω βρει καποιον αλλο τροπο.

 

Ξερετε εσεις καποιον τροπο ή καποιο App (ακομη και με πληρωμη) που να στελνει μαζικα σε πολλες επαφες το ιδιο SMS;

Οπως π.χ. κανει το Viber, δηλαδη παταω Νεο Μηνυμα και μετα εχω την λιστα και απλως κανω check τις επαφες που θελω.

 

Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nuxx είπε

Καλησπερα παιδια. Θελω να στειλω σε πολλες επαφες το ιδιο SMS.

Ο τροπος που δινει η Apple δεν υπαρχει. Πρεπει να γραψω το μηνυμα και μετα αν π.χ. θελω να στειλω σε 20 επαφες, πρεπει να πατησω 20 φορες το + και να τις προσθετω μια-μια!

Τουλαχιστον δεν εχω βρει καποιον αλλο τροπο.

 

Ξερετε εσεις καποιον τροπο ή καποιο App (ακομη και με πληρωμη) που να στελνει μαζικα σε πολλες επαφες το ιδιο SMS;

Οπως π.χ. κανει το Viber, δηλαδη παταω Νεο Μηνυμα και μετα εχω την λιστα και απλως κανω check τις επαφες που θελω.

 

Ευχαριστω πολυ!

Ούτε κι εγώ έχω βρει. Άσε, τα ‘’καλά’’ του iOS. Και νομίζω ότι σε αφήνει μέχρι 10 επαφές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστω για τις απαντησεις!

Ωραιο το Group SMS 4, αλλα θελει iOS 15+. Υπαρχει κατι για iOS 13 και κατω;

Δοκιμασα να το κατεβασω, αλλα δεν μου κατεβαζει προηγουμενη εκδοση. Πολυ απατη αυτο παντως που κανει η Apple. Αν εχεις κατεβασει κατι πιο παλια, και τωρα θελει νεο iOS, σε αφηνει να κατεβασεις προγουμενη εκδοση. Αλλα οταν το κατεβαζεις για πρωτη φορα, θελει να εχεις το latest. Απατη μεγαλη, για να παιρνεις νεα συσκευη.

 

Επεξ/σία από nuxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 minutes ago, nuxx said:

Ευχαριστω για τις απαντησεις!

Ωραιο το Group SMS 4, αλλα θελει iOS 15+. Υπαρχει κατι για iOS 13 και κατω;

Δοκιμασα να το κατεβασω, αλλα δεν μου κατεβαζει προηγουμενη εκδοση. Πολυ απατη αυτο παντως που κανει η Apple. Αν εχεις κατεβασει κατι πιο παλια, και τωρα θελει νεο iOS, σε αφηνει να κατεβασεις προγουμενη εκδοση. Αλλα οταν το κατεβαζεις για πρωτη φορα, θελει να εχεις το latest. Απατη μεγαλη, για να παιρνεις νεα συσκευη.

 

Ios 13? Τι κινητό έχεις; το 6? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, nuxx said:

Ναι, ειναι παλιο. Συγκεκριμενα εχει iOS 13.4.1 και δεν θελουν να το αναβαθμισουν πιο πανω...

Ελπίζω να μην  είναι το κύριο κινητό σου γιατί δεν ξέρω και τι patch ασφαλείας έχει πάρει τόσο παλιό...

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, koutsis είπε

Ελπίζω να μην  είναι το κύριο κινητό σου γιατί δεν ξέρω και τι patch ασφαλείας έχει πάρει τόσο παλιό...

Οχι δεν ειναι το δικο μου, δεν χρησιμοποιω iOS :)

Ωραιο logo παρεμπιπτόντως! Και εσυ πισω εισαι στα updates, 1.3 kickstart 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...