Προς το περιεχόμενο

Shein Tracking


Ninnan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα

Εχω και εγω αυτη τη στιγμή ενεργό που ξεκινάει απο 7000 και το αναμένω απο speedex εντός των ημερών.

Και σε πιο παλιό πάλι απο 7000 ήταν,  ηρθε και μου παραδόθηκε κανονικά.

Εχουν δωσει αριθμηση που ξεκινά απο 7000 , οι εδω ειναι διαφορετικές.

Γίνεται και σε άλλες μεταφορικές

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2023 στις 5:21 ΜΜ, im2004 είπε

Καλησπέρα

Εχω και εγω αυτη τη στιγμή ενεργό που ξεκινάει απο 7000 και το αναμένω απο speedex εντός των ημερών.

Και σε πιο παλιό πάλι απο 7000 ήταν,  ηρθε και μου παραδόθηκε κανονικά.

Εχουν δωσει αριθμηση που ξεκινά απο 7000 , οι εδω ειναι διαφορετικές.

Γίνεται και σε άλλες μεταφορικές

Σου ήρθε κανονικά; ενημερώνεται το σύστημα της speedex μόλις φτάσει Ελλάδα; γιατι όσο είναι σε διακίνηση δεν μου βγάζει κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sophia9997 είπε

Σου ήρθε κανονικά; ενημερώνεται το σύστημα της speedex μόλις φτάσει Ελλάδα; γιατι όσο είναι σε διακίνηση δεν μου βγάζει κάτι

Αυτη τη στιγμη εχει ερθει Ελλαδα, ειναι στα κεντρικα της Speedex και ειναι θεμα αυτης ποτε να το φερουν, λογικα σε μια δυο μερες. Απο την αρχη κοιτουσα το site της Speedex μεχρι που εμφανιστηκε κινηση. Δεν υπαρχει θεμα, εχουμε  βαλει δεκα παραγγελιες, ολες ηρθαν κομπλε στην ωρα τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

γιατι αλλαξαν μεταφορικη? δεν εχω καν στην περιοχη μου speedex ελπιζω να το φερουν στην ωρα τους γτ αν ειναι να τρεχω στο καταστημα... ξερει κανεις αν ενημερωνει οπως η acs μεταξυ τι ωρων θα στο φερουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/12/2023 στις 10:49 ΜΜ, Annasp είπε

γιατι αλλαξαν μεταφορικη? δεν εχω καν στην περιοχη μου speedex ελπιζω να το φερουν στην ωρα τους γτ αν ειναι να τρεχω στο καταστημα... ξερει κανεις αν ενημερωνει οπως η acs μεταξυ τι ωρων θα στο φερουν?

οχι δεν ενημερώνουν, όποτε τους βολεύει, έρχονται απο Speedex.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, im2004 είπε

οχι δεν ενημερώνουν, όποτε τους βολεύει, έρχονται απο Speedex.

Απορώ γιατί άλλαξαν μεταφορική… μακάρι να καταφέρω να παραλάβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Κ εγώ αυτό απορώ. Η speedex είναι απαράδεκτη κ γενικά όλοι με παραγγελίες από shein έχουν μεγάλη καθυστέρηση.. εμένα από της 22 Δεκεμβρίου μου το βγάζει στα κεντρικά της speedex στην Θεσσαλονίκη. Κ εννοείται τηλ δεν σηκώνουν για κανένα λόγο κ εννοείται δεν έχω παραλάβει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Prok1986 είπε

Κ εγώ αυτό απορώ. Η speedex είναι απαράδεκτη κ γενικά όλοι με παραγγελίες από shein έχουν μεγάλη καθυστέρηση.. εμένα από της 22 Δεκεμβρίου μου το βγάζει στα κεντρικά της speedex στην Θεσσαλονίκη. Κ εννοείται τηλ δεν σηκώνουν για κανένα λόγο κ εννοείται δεν έχω παραλάβει ακομα

Εμένα απο 8/12 δεν εχει μπει καν ελλαδα, πηρα και τηλ στην speedex γτ δεν μπορουσα να το εντοπισω με το tracking number. Απορω πως του ηρθε να αλλαξουν μεταφορικη, με ACS εκαναν 1,5 βδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η acs πήγε temu.. δυστυχώς την πατήσαμε όλοι με το shein και το θέμα είναι δεν μπορούμε να κάνουμε κ τίποτα. Μόνο να περιμένουμε να περάσει το όριο π σ δίνουν για παράδοση και μετά να ζητάμε επιστροφή χρημάτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα πάντως από την μια καλύτερα που άργησε, καθώς όταν δεν έρχεται στον εκτιμώμενο χρόνο σου δίνουν 500 πόντους = 5€ (αν έχεις επιλέξει αυτή την επιλογή πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας!). 
 

Δυστυχως όπως και να χει η Speedex πρέπει να είναι από τις χειρότερες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχθές ειχα το πρώτο rerfund απο shein, λόγω καθυστέρησης της αποστολής.

Επίσης σε προηγούμενη παραλαβή δέματος απο αυτούς μου ήρθε μήνυμα για παράδοση του δέματος απο τη shein, αλλα στο site της speedex δεν υπήρξε ποτέ ενημέρωση η εiδοποίηση ενώ μου το παρέδωσαν.

Λογικά άμα δουν συνέχεια προβλήματα με τη speedex θα διακόψουν τη συνεργασία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, im2004 είπε

Προχθές ειχα το πρώτο rerfund απο shein, λόγω καθυστέρησης της αποστολής.

Επίσης σε προηγούμενη παραλαβή δέματος απο αυτούς μου ήρθε μήνυμα για παράδοση του δέματος απο τη shein, αλλα στο site της speedex δεν υπήρξε ποτέ ενημέρωση η εiδοποίηση ενώ μου το παρέδωσαν.

Λογικά άμα δουν συνέχεια προβλήματα με τη speedex θα διακόψουν τη συνεργασία.

Αν σου κάνουν επιστροφή χρημάτων και λάβεις το δέμα το κρατάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιος που έχει παραλαβει το δεμα του απο shein, μεσω speedex? Ακουω παντου οτι τους εχει καθυστερησει τα δεματα τους, αλλα κανενας δεν λεει οτι παρελαβε απο speedex, Λετε να χασουμε τα δεματα μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Mariakar123 είπε

Λετε να χασουμε τα δεματα μας?

Το να χαθεί ένα δέμα πάντοτε ήταν ένα σενάριο που έπαιζε...

Επίσης λόγω των πολλών αργιών και του αυξημένου όγκου δεμάτων, παντα υπάρχει και θα υπάρχει καθυστέρηση. 

Και στο φινάλε αν χαθεί το δέμα,  θα πάρεις τα χρήματα σου πίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...