Προς το περιεχόμενο

Έκανα unboxing καινούργια συσκευή και είχε μπαταρία 0% ;; Περίεργο ή οχι;


giantzeron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετω τη παρεα!

Σημερα εκανα unboxing τη νεα μου συσκευή και είχε μπαταρία 0% !! Προφανως και δεν ανοιγε... Αλλα μου φανηκε περιεργο καθως δε μου εχει ξανασυμβει. Δηλωνει κατι αυτο για την μπαταρια και τη μελλοντικη της λειτουργια; 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σφραγισμένη συσκευασία? Ταινίες ασφαλείας οκ? Το κατάστημα έδωσε κάποια απάντηση πάνω σε αυτό (είναι αξιόπιστο)? Με την εταιρία ήρθες σε επικοινωνία (για ποια συσκευή πρόκειται)?

Υπάρχει περίπτωση να έχεις αγορά refurbished η εκθεσιακό....για καινούργιο??

Όχι, δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο 

Επεξ/σία από TechnoState
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα χτες μου έτυχε σε αγορά σφραγισμενου κινητου να ειναι λυγισμένο κατα 1mm κατα μηκος απο εκει που ξεκινα η πλακετα εως το ακουστικο στο ανω μέρος.

Εννοειται με το μάτι δεν φαίνεται αλλα επειδη μου έχουν τυχει αλλα 2 κινητα σφραγισμενα με μικρο λυγισμα,παντα ελέγχω με χαρακα.Να σημειωσω πως πρόκειται για την ίδια μαρκα κινητου και ελληνικης αντιπροσωπείας και για τα τρια μοντελα.

Επεξ/σία από AGGFORCE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να έχει πρόβλημα το τηλέφωνο 

Μου είχε τύχει κάτι ανάλογο με μια συσκευή της realme. 

Αλλά δεν υπήρχε κάποιο θέμα αργότερα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, giantzeron είπε

Χαιρετω τη παρεα!

Σημερα εκανα unboxing τη νεα μου συσκευή και είχε μπαταρία 0% !! Προφανως και δεν ανοιγε... Αλλα μου φανηκε περιεργο καθως δε μου εχει ξανασυμβει. Δηλωνει κατι αυτο για την μπαταρια και τη μελλοντικη της λειτουργια; 

Ευχαριστω

Τελευταία φορά το είδα αυτό σε Redmi Note 11 Pro+ πελάτη στη παλιά δουλειά. Για να διαφημίσει τα 120W φόρτιση στο φέρνουν άδειο ώστε να το φορτίσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μουχει συμβει και σε smartphone και σε λαπτοπ απο τον γερμανο

ηταν προσφορες φανταστικες γιατι ηταν ηδη δυο χρονια στις αποθηκες του

δεν εχω κανενα προβλημα  με τις μπαταριες(μαλιστα το λαπτοπ εκανε κανα 20λεπτο να δειχνει οτι φορτιζει)

και καπως ανησυχησα αλλα οκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@giantzeronΕπειδή αυτού του τύπου μπαταρίες όταν αδειάζουν εντελώς καταστρέφονται, μπορεί πολύ σύντομα να δεις μεγάλη φθορά στην διάρκεια της μπαταρίας, φρόντισε εντός εγγύησης κάποια στιγμή για μία αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/11/2023 στις 9:47 ΜΜ, AGGFORCE είπε

Εμενα χτες μου έτυχε σε αγορά σφραγισμενου κινητου να ειναι λυγισμένο κατα 1mm κατα μηκος απο εκει που ξεκινα η πλακετα εως το ακουστικο στο ανω μέρος.

Εννοειται με το μάτι δεν φαίνεται αλλα επειδη μου έχουν τυχει αλλα 2 κινητα σφραγισμενα με μικρο λυγισμα,παντα ελέγχω με χαρακα.Να σημειωσω πως πρόκειται για την ίδια μαρκα κινητου και ελληνικης αντιπροσωπείας και για τα τρια μοντελα.

Μπορούμε να μάθουμε την μάρκα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...