Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

απλά πρέπει να βλέπεις σε υπολογιστή ή να συνδέσεις το PC με την τηλεόραση. Δεν έχει εφαρμογή F1 TV για smart tv. Τουλάχιστον για samsung που έχω δεν βρήκα.

https://support.formula1.com/s/article/2023-Supported-Devices?language=en_US

Σε android tv ( Sony ), βάζεις χειροκίνητα την εφαρμογή (APK) και είσαι έτοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Just now, Thresh said:

Δεν έχει για Tizen (Samsung) ή WebOS (LG), μόνο Android νομιζω.

Μεγάλο φάουλ πάντως ότι δεν έχουν εφαρμογή για τις πιο κινησμες τηλεοράσεις στο εμπόριο.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα τον αγώνα πριν λίγο στο F1TV. Στα γρήγορα έφτασα στον 40ο γύρο. Δεν έχασα και τίποτα ουσιαστικό. Αυτό το παλτό ο Stroll... μου θύμισε εμένα στο 1ο F1 game που έπαιξα, μέχρι να μάθω τα controlls. Έλεος!

Άλλες εποχές δεν κοιμόμουν για να δω F1 ξημερώματα. Τώρα, απλά σκέφτομαι να μη ξαναδώ. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω την μανία κάποιων να παρακολουθούν πάση θυσία formula 1 στα ελληνικά. Τι φοβάστε μην σας μπερδέψουν τα αγγλικά γυμνασίου που μιλάνε στο f1 tv;; Αντε και δεν ξέρεις αγγλικά, οι περισσότεροι εδώ βλέπουμε f1 πολλά χρόνια, αν μετά απο τοσα χρονια παρακολούθησης δεν μπορείτε να βγάλετε άκρη τι γίνεται στην τηλεόραση χωρίς να σας ταΐζει πληροφορια κάποιος κάθε 5 δευτερόλεπτα, καλύτερα αφήστε το...

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Manoleros95 said:

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω την μανία κάποιων να παρακολουθούν πάση θυσία formula 1 στα ελληνικά. Τι φοβάστε μην σας μπερδέψουν τα αγγλικά γυμνασίου που μιλάνε στο f1 tv;; Αντε και δεν ξέρεις αγγλικά, οι περισσότεροι εδώ βλέπουμε f1 πολλά χρόνια, αν μετά απο τοσα χρονια παρακολούθησης δεν μπορείτε να βγάλετε άκρη τι γίνεται στην τηλεόραση χωρίς να σας ταΐζει πληροφορια κάποιος κάθε 5 δευτερόλεπτα, καλύτερα αφήστε το...

Εγώ επέλεξα να βλέπω από αντ1 ξεκάθαρα λόγο ότι ήταν δωρεάν. Αλλά κακώς τους δίνω προβολές...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

Εγώ επέλεξα να βλέπω από αντ1 ξεκάθαρα λόγο ότι ήταν δωρεάν. Αλλά κακώς τους δίνω προβολές...

Με 7.50 ευρώ τον μήνα έχεις μια απείρως καλύτερη εμπειρία παρακολούθησης. Πλέον το ποσό είναι εξευτελιστικα μικρό, για μένα δεν υπάρχει το επιχείρημα δωρεάν κλπ.

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτό που έσωσε ο Alonso δεν το έσωσε επειδή την κατάλαβε και ήξερε που θα πήγαινε το αμάξι μόλις πατούσε έξω, οπότε έκοψε απο την άλλη πριν καλά καλά πατήσει (κάτι που απο μόνο του είναι τέρμα εντυπωσιακό) αλλά ήταν 100% αντίδραση της στιγμής, δεν πρέπει να τον ζυγίσουν τον κωλόγερο, να τον περάσουν απο ντοπινγκ κοντρολ πρέπει. Τι έκανε εκεί ο άνθρωπος ρε;

  • Like 4
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...