Προς το περιεχόμενο

Φήμες για κυκλοφορία των Windows 12 τον Ιούνιο του 2024 με μια σειρά από AI υπολογιστές 


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οταν εμεις σε αυτη την χωρα ειχαμε το ΑΙ ( στο καλο - στο διαολο - στα γαμ,,,,) και αλλα πολλα οι αλλοι δεν ηξεραν καν τι λεγαμε 

τωρα εμαθαν το αι και θα τα κανουν ολα .....

τα προηγουμενα τρεντ ηταν το hd kai 5g ( θυμαμαι το hd να παιζει παντου μεχρι και σε φακους ορασεως και το 5g μεχρι και σε θερμοσυφωνα ) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ητανε μαγκες θα τα κυκλοφορουσανε στις 12/12. με αμερικανικο και ευρωπαικο ημερολογιο

θα ητανε win win και σε συνδιασμο με το ονομα των windows.

24 minutes ago, AlienTechGR said:

Intel Core i3 8th Gen λέτε να υποστηρίζουν ή θα μας πετάξουν εκτός;

εχω καπου εναν pIII/400 λες να δοκιμασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Copilot, άνοιξε μου αυτό το αρχείο". 

"Copilot, πόσους πυρήνες έχει ο επεξεργαστής μου ;"

"Copilot, άλλαξε μου την ανάλυση της οθόνης".

Κοντεύει να ξεχάσει ο κόσμος τι είναι τα αρχεία και οι φάκελοι με τόσο "simplicity" στο UI, τώρα πάμε ένα βήμα παραπέρα, θα φθάσει ο τεχνολογικός αναλφαβητισμός σε νέα επίπεδα...

https://www.pcgamer.com/students-dont-know-what-files-and-folders-are-professors-say/

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιμες λενε οτι θα βγαλουν 2 εκδοσεις. Μια εκδοση θα ειναι για αυτους που θα βαλουν τα 12αρια και η αλλη για αυτους που δεν θα τα βαλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το αστείο θα είναι που θα είναι απλά μια αναβάθμιση των 11 αλλά οι χρήστες θα το αγαπήσουν χαχαχα.

Τελικά αυτό με τις εκδόσεις, μια καλή μια μάπα, μάλλον είναι στο μυαλό των χρηστών.

Τώρα πέρα από την πλάκα δεν γίνεται κάθε τρεις και λίγο να βγαίνει καινούργια έκδοση ΛΣ. Καλά ήμασταν τόσα χρόνια τι θέλουνε και πάνε να εφαρμόσουν το σύστημα της Apple.

4 ώρες πριν, MikeKata είπε

"Copilot, άνοιξε μου αυτό το αρχείο". 

"Copilot, πόσους πυρήνες έχει ο επεξεργαστής μου ;"

"Copilot, άλλαξε μου την ανάλυση της οθόνης".

Κοντεύει να ξεχάσει ο κόσμος τι είναι τα αρχεία και οι φάκελοι με τόσο "simplicity" στο UI, τώρα πάμε ένα βήμα παραπέρα, θα φθάσει ο τεχνολογικός αναλφαβητισμός σε νέα επίπεδα...

https://www.pcgamer.com/students-dont-know-what-files-and-folders-are-professors-say/

Ισχύει. Βασικά λίγο πολύ αυτό δεν γίνεται και όταν αυτοματοποιείς διαδικασίες? ξεχνάς...

Επεξ/σία από atypicalcoder
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, SabotazNic said:

Προσωπικα δισταζα να κανω την αναβαθμιση, αφου στο παρελθον η καθε αναβαθμιση ακολουθουνταν απο ενα clan install, αλλα μεχρι τωρα ειμαι οκ. Ισα ισα πηρα και λιγα παραπανω scores στα bench, αλλα γενικα δεν εχω δει καμια διαφορα, ή ισως προς το καλυτερο

UI skin των 10 είναι τα 11, δεν είναι αναμενόμενο να δεις κάποια διαφορά στην απόδοση, μάλλον στο reinstall είναι η μικρή διαφορά ή άλλους παράγοντες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...