Προς το περιεχόμενο

Suicide Squad: Kill the Justice League


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η καθε εταιρια δεν εχει προσβαση στα reviews , ειδαλλως ολοι θα εσβηναν τα αρνητικα . Μονο το steam μπορει να το κανει . Και το θεωρω απιθανο , δεν θα εχει ξαναγινει κατι αναλογο . 

Στην χειροτερη να το εκανε flag ως review bombing και να το εβαζε ως αστερισκο , αλλα να τα σβησει τελειως δεν παιζει 

 

6 minutes ago, just_a_dude said:

Δεν παίζει να σβήνουν reviews έτσι ξερά. Είναι ίσως flagged για review bombing και αφαιρούνε αυτά που έχουν πολύ χαμηλό χρόνο παιξίματος, κτλ

Δεν τα αφαιρουνε ποτε , απλα φλαγκαρουνε την περιοδο με το review bombing 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με περισοοτερο 50 % του budget του καθε παιχνιδιου να δινεται στο marketing και στη πλατφορμα - τους ενδιαμεσους ναι τους πιστευουμε αληθεια λενε δε σπρωχνουν σκουπιδια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ δεν καταλαβαίνω το business model. Προφανώς ξέρουν από πριν ότι το game δεν είναι καλό και θα flopάρει, δεν γίνεται να μην το έχουν κατανοήσει αυτό. Οπότε γιατί δεν το βγάζουν αργότερα; Θα επενδύσουν μεν περισσότερα χρήματα στο development αλλά στην τελική αν βγει όπως πρέπει θα πάει και καλύτερα στις πωλήσεις. Ή απλά η WB επειδή έχει άπειρα λεφτά και δεν τους νοιάζει λέει "κάναμε μια επένδυση, δεν έπιασε, βγάλτο έτσι όπως είναι και ότι πωλήσεις κάνει, κλείνουμε και το studiο και τέλος"; Ή το βγάζουν με τη λογική να το βελτιώσουν στην πορεία;

Επεξ/σία από just_a_dude
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Εγώ δεν καταλαβαίνω το business model. Προφανώς ξέρουν από πριν ότι το game δεν είναι καλό και θα flopάρει, δεν γίνεται να μην το έχουν κατανοήσει αυτό. Οπότε γιατί δεν το βγάζουν αργότερα; Θα επενδύσουν μεν περισσότερα χρήματα στο development αλλά στην τελική αν βγει όπως πρέπει θα πάει και καλύτερα στις πωλήσεις. Ή απλά η WB επειδή έχει άπειρα λεφτά και δεν τους νοιάζει λέει "κάναμε μια επένδυση, δεν έπιασε, βγάλτο έτσι όπως είναι και ότι πωλήσεις κάνει, κλείνουμε και το studiο και τέλος"; Ή το βγάζουν με τη λογική να το βελτιώσουν στην πορεία;

Δεν κατάλαβες την έχουν δει, νομίζουν ότι πετάνε inclusivity, diversity και έγιναν rocksteady.

From the creatora of Batman : Arkham lol.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα cutscenes ωραία φαίνονται από λίγο που έτυχε να δω, με καλό voice acting, παράλληλα το κανονικό gameplay μου φάνηκε κάπως άχρωμο.

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

28 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Τα cutscenes ωραία φαίνονται από λίγο που έτυχε να δω, με καλό voice acting, παράλληλα το κανονικό gameplay μου φάνηκε κάπως άχρωμο.

Τα cutscenes και τα facial animations είναι απλά πολύ εντυπωσιακά. Ειδικά το πρώτο με την εισαγωγή του Batman στο παιχνίδι από τα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 minutes ago, Armoral said:

Τα cutscenes και τα facial animations είναι απλά πολύ εντυπωσιακά. Ειδικά το πρώτο με την εισαγωγή του Batman στο παιχνίδι από τα καλύτερα.

Yeap, Αυτό είδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οταν πεσει στα 10 ευρω η full εκδοση με ολο το content θα το τιμησουμε, αν και κατι μου λεει οτι θα εχουν κλεισει οι server πολυ πιο γρηγορα.

Επεξ/σία από noFEARgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Τα cutscenes ωραία φαίνονται από λίγο που έτυχε να δω, με καλό voice acting, παράλληλα το κανονικό gameplay μου φάνηκε κάπως άχρωμο.

3 ώρες πριν, Armoral είπε

Τα cutscenes και τα facial animations είναι απλά πολύ εντυπωσιακά. Ειδικά το πρώτο με την εισαγωγή του Batman στο παιχνίδι από τα καλύτερα.

Τα cutscenes είναι πράγματι πολύ προσεγμένα, αλλά το gameplay απ' όσο είδα...δεν με τρέλανε.
Και οκ, είχα φίλο να λέει "ε ναι, αν είχε Batman όμως θα σου άρεσε". Παίζει, αλλά δεν έχει Batman και δεν τρελαίνομαι με κανέναν από τους 4 πρωταγωνιστές. Ο Deadshot είναι...ψιλοgeneric (νομίζω). Ο Captain Boomerang για σφαλιάρες. Ο King Shark λες και έχω μεταλλαγμένο και λίγο διαφορετικό Drax και μόνο η Harley θα μου άρεσε λίγο γιατί είναι κουκουρούκου όπως πάντα, αλλά και πάλι, εμένα προσωπικά δεν με τραβάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GhostRiderLSOV είπε

Τα cutscenes είναι πράγματι πολύ προσεγμένα, αλλά το gameplay απ' όσο είδα...δεν με τρέλανε.
Και οκ, είχα φίλο να λέει "ε ναι, αν είχε Batman όμως θα σου άρεσε". Παίζει, αλλά δεν έχει Batman και δεν τρελαίνομαι με κανέναν από τους 4 πρωταγωνιστές. Ο Deadshot είναι...ψιλοgeneric (νομίζω). Ο Captain Boomerang για σφαλιάρες. Ο King Shark λες και έχω μεταλλαγμένο και λίγο διαφορετικό Drax και μόνο η Harley θα μου άρεσε λίγο γιατί είναι κουκουρούκου όπως πάντα, αλλά και πάλι, εμένα προσωπικά δεν με τραβάει.

To gameplay για 1-2 κεφάλαια που έπαιξα στη beta ήταν οκ. Αυτό που φοβόμουν ήταν να μην έπρεπε να κάνεις τα ίδια και τα ίδια για όλο το παιχνίδι και δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα.

Πάντως το παράκαναν και με το grapple, όλοι grapple πλέον, δηλαδή έλεος.

Μου άρεσε η εισαγωγ και οι πρώτες αποστολές, μου άρεσε η ιδέα αλλά θα προτιμούσα να είχε υλοποιηθεί αλλιώς τελικά και να μην είχαν σκοτωθεί οι ήρωες με αυτό το γελοίο τρόπο.

Spoiler

Ο άλλος κατούρησε στο πτώμα του Flash τι λέμε τώρα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...