Προς το περιεχόμενο

Anda Seat Phantom 3 Απορία


teogalaxys2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Πηρα πριν λιγες μερες την καρέκλα φαίνεται πολυ δυνατή απλα εχω μια απορία αν μπορει κάποιος να με βοηθήσει. Ενώ γενικά ηταν εύκολη η συναρμολόγηση με δυσκόλεψε λιγο στο κούμπωμα της πλάτης . Έπρεπε να μπει από την δεξιά πλευρά συρταρωτα. Τελικά την εβαλα και οι βίδες έπιασαν κανονικά οποτε πιστευω δεν εχει θέμα γιατι ολα λειτουργούν κανονικά. Απλα παρατηρώ ενα κενό σε αυτή τη πλευρά. Υπάρχει πρόβλημα; Φαίνεται στις παρακάτω φωτο. Απλα το λέω γιατι οταν την κανω προς τα πισω σαν να δυπλωνει το υφασμα καπως(τελευταία φώτο). Σε βίντεο στο Youtube εχω παρατηρησει οσο μπορω να καταλαβω οτι και σε αλλους εχει λιγο κενο απο την μια πλευρα. Θα δοκιμασω βεβαια και σε λιγες μερες με εναν γνωστο μου που ισως ξερει καλυτερα να την ξανα βαλω αλλα υπαρχει πειριπτωση να παθει κατι ετσι για λιγες μερες; Επειδη δουλευω και την χρησιμοποιω καθημερινα. Αν γνωριζει καποιος ας με βοηθησει. Ευχαριστώ!IMG_9836-min.jpeg.5f851a81564f581c4fefb1c35c88c2fd.jpegIMG_9837-min.jpeg.915224dc7705134ca830ae4245d014fa.jpegIMG_9838-min.jpeg.2c05f32511e6a9ca38a59667f35d03e0.jpeg

IMG_9847-min.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...