Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto VI [PS5][Xbox Series X|S]


dreaming123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 hours ago, BlueBlade said:

Κυριολεκτικά αμαρτία να περιμένεις τόσα χρόνια, για να παίξεις στο τέλος μια "κουτσή έκδοση" από αυτό το έπος. Προσωπικά πάντως ενώ έχω series S, ελπίζω να έχουν βγει μέχρι τότε pro εκδόσεις κονσολών. Διαφορετικά σίγουρη αναβάθμιση σε Series X ή Ps5

ακριβως το δικο μου σκεπτικο.

 

On 06/12/2023 at 10:04, lx911 said:

Εαν δεις το παιχνιδι και υπολογιστη απλα κυλαει ενα δακρυ και λες γιατι αγορασα κονσολα.

με τι υπολογιστη μιλαμε για το gta5 και για τι υπολογιστη θα μιλαμε για το gta6? Συγκρινεται οικονομικα με ενα xbox Που μεχρι προχθες αγοραζες καινουριο στα 400?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 hours ago, Fulgore said:

Πολύ σίγουρο σε βλέπω συμφορουμίτη, ότι θα τρέχει μια χαρά στο SeriesS

https://kotaku.com/gta-6-trailer-xbox-series-x-s-performance-mode-1851074000

 

 

Μεχρι να βγει το gta6 θα εχει παει 200ευρω το X μεταχειρισμενο 😄

Επεξ/σία από raid_av
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι και αποδειχθεί ότι πάμε για 30fps gaming στις κονσόλες όπως ακούγεται για το GTA 6 τότε θα πέσει παραγγελία για αναβάθμιση του PC. Πάρτε όσο χρόνο θέλετε εκεί στην Rockstar αλλά όταν κυκλοφορήσει το παιχνίδι πρέπει οπωσδήποτε να έχει 60fps mode.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/12/2023 στις 6:29 ΜΜ, Eddy_Gordo είπε

Όσο και να πάει η κάθε κονσόλα δεν μπορείς να συνεχίσεις με το save σου στο pc. 

Νομίζω στο gtav μπορείς να μεταφέρεις μόνο 1 φορα το save/online progress μεταξυ πλατφορμών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ελπίζω ότι το in engine trailer που είδαμε είναι σε current gen κονσόλες γιατί αν είναι στα 30fps με PS5 Pro θα είναι μεγάλο fail.  Κάποιες σκηνές δείχνουν πραγματικά εντυπωσιακές και με βάζουν σε σκέψεις ότι μπορεί να είναι από PS5 Pro development Kit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...