Προς το περιεχόμενο

"Smartwatch" για μικρό παιδί


scooterlord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!

Ψάχνω να βρω ένα ρολόι για το γιο μου (7 χρονών) ο οποίος είδε ότι είχε κάποιος φίλος του και έχει ξετρελαθεί.

Ψάχνοντας, βλέπω διάφορα σε διάφορα φάσματα τιμής και είπα να ρωτήσω τους ειδήμωνες του insomnia. Προφανώς δεν ψάχω smartwatch per se - δηλαδή να συνδέεται με τηλέφωνο, να παίρνει sim, κτλ αλλά κάτι πιο.. παιχνίδι - ώρα, ξυπνητήρι, φακό, παιχνιδάκια, αν συνδέεται και με wifi και βλέπει και κανένα youtube καλώς. Τελοσπάντων κάτι να είναι αυτόνομο... και για παιδιά. Το θέμα είναι αν υπάρχει και κάτι τέτοιο στα ελληνικά.

Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις/εναλλακτικές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δες

https://techinsightltd.com/2023/10/21/best-kids-smartwatch/

βλέπω είναι σχετικά οικονομικά μέσω amazon, ίσως τα βρεις και σε .de(τα λινκ απο το site είναι affiliate, κάνε search)

Επίσης κάνε search "kid game smartwatch" και θα βρεις διάφορα καλούδια κι από Κίνα πάντα σε συνδυασμό με κάποιο video-review

Ρώτα μάθε και τι είναι αυτό που έχει ο φίλος του μήπως πάρει καμιά ιδέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κυριότερο θέμα είναι η ελληνική γλώσσα. Ο φιλος του είναι και λίγο μάπας, ο δικός μου θα το ψάξει περισσότερο και ξέρω ότι θα τον χαλάσουν τα αγγλικά.

Να πω πως έχω ήδη ψάξει Skroutz, best price, και σε κανένα δεν αναγράφεται ότι ναι έχει ελληνικά 

Επεξ/σία από scooterlord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...