Προς το περιεχόμενο

Σερί ρεκόρ στο YouTube σπάει το trailer του GTA 6


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 λεπτά πριν, redhotstef είπε

Πόσα από αυτά τα views να ναι αγορασμενα; Το 60% λέω τώρα..

Κανένα, το GTA είναι πασίγνωστο παιχνίδι με τεράστιο fan club και ακόμα και σήμερα μετά από 10 χρόνια βρίσκεται στα top selling games.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 hours ago, Arkin said:

Και ακομα 7.87 δις κοσμου απο τα 8 δις. 

Και φαντάσου ότι ακόμα και αυτό είναι μόνο αν υποθέσουμε πως κάθε view είναι ένας διαφορετικός άνθρωπος, οπότε στην ουσία ούτε καν.

Τα likes (και τα κρυφά dislikes) είναι πιο σημαντικός αριθμός από τα views.

Κι εγώ το είδα γιατί απλώς το έβαλαν εδώ στο insomnia. Αλλιώς δεν θα ήξερα καν την ύπαρξή του.

Επεξ/σία από Diavolos666
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, Tetrabitos said:

Δεν τα δαιμονοποιω και εγώ με τα video games μεγάλωσα απλά τώρα πια δεν είναι ένα cd, μια κασέτα να παίξεις να το τερματίσεις. Τώρα με τα updates, το internet και τα patches, θέλουν να είσαι κολλημένος με το προϊόν τους ώστε να βγάλουν έξτρα λεφτά. Καταλαβαίνω ότι η ζωή του είναι βαρετή και θες να ξεφεύγεις καμιά φορά, ζώντας την ζωή ενός χαρακτήρα αλλά έχει παραγινει το κακο. Βάλε νετφλιξ μέσα και οτιδήποτε άλλο. Νιώθω ότι θέλει ο κόσμος να μουδιάσει την πραγματικότητα του, παίζοντας αυτά.Οι πιο επιτυχημένοι και ανταγωνιστικοί άνθρωποι, δεν παίζουν τέτοια παιχνίδια με τις ώρες. Δουλεύουν, εργάζονται παραπάνω, μορφώνονται και γυμνάζονται.

Προτιμώ να παίζω παιχνίδια τύπου apex legends, έχει μια "αρχή" και ένα "τέλος" στο 20 λεπτό. Μπορεί να παίξω ένα παιχνίδι μέχρι 4-5 στη σειρά και εκεί νιώθω τύψεις με τον χρόνο μου και πάλι.

Μάλλον θα το σκέφτομαι εγώ έτσι μόνο, γιατί απ'ότι καταλαβαίνω ο κόσμος ζει και αναπνέει για αυτά τα παιχνίδια, τώρα πια, ενώ εγώ δεν νιώθω έτσι.

Γιατί σε υποχρεώνει κανείς να παίξεις online με τις ώρες αν δε θες;  Εγώ π.χ. θα παίξω μόνο το single player campaign και τέλος. Και σε όλα τα παιχνίδια ισχύει αυτό, δεν σε τη υποχρεώνει κανείς να παίζεις με τις ώρες. Παίξε το single player 1-2 ώρες τη μέρα μέχρι να το τελειώσεις και τέλος!

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Tetrabitos είπε

Αυτά τα παιχνίδια τρώνε πολύ χρόνο από την ζωή σου, δεν τελειώνουν ποτέ, ειδικά άμα μπλέξεις με online. Και σε απομονώνουν. Βάλε μια κάμερα να σε τραβάει όταν παίζεις, να δείς πως σε βλέπουν οι οικείοι σου. Άσε που χαλάει το σώμα σου στον καναπέ, παίζοντας με τις ώρες. Δεν νιώθεις και τύψεις ενώ θα μπορούσες να γυμνάζεσαι ή να μαθαίνεις κάτι καινούργιο; Εγώ το βλέπω έτσι πάντως. 

Μόλις έγινες η χαρά της παρέας. Μάλλον ζηλεύεις που δεν έχεις γίνει ακόμα οχτάμπιτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, redhotstef είπε

Πόσα από αυτά τα views να ναι αγορασμενα; Το 60% λέω τώρα..

137kk Προβολες και τις εχουν αγοράσει; Για ενα παιχνιδι σαν αυτο εγω θα ελεγα οτι τα 137κκ ειναι πολυ λιγα... Μονο οι "influencers" να το δουν, να κανουν reaction βιντεο και ενα σωρο ακομα @$#$%# παει επιασε τα 20κκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Tetrabitos είπε

Αυτά τα παιχνίδια τρώνε πολύ χρόνο από την ζωή σου, δεν τελειώνουν ποτέ, ειδικά άμα μπλέξεις με online. Και σε απομονώνουν. Βάλε μια κάμερα να σε τραβάει όταν παίζεις, να δείς πως σε βλέπουν οι οικείοι σου. Άσε που χαλάει το σώμα σου στον καναπέ, παίζοντας με τις ώρες. Δεν νιώθεις και τύψεις ενώ θα μπορούσες να γυμνάζεσαι ή να μαθαίνεις κάτι καινούργιο; Εγώ το βλέπω έτσι πάντως. 

Ναι ενώ να καθεσε με τις ώρες στο νετ και να διαβάζεις και να σχολιάζεις στα φόρουμ είναι άσκηση... Λολ.  Ο καθένας έχει τις ορέξεις του.  Και το gaming είναι μια από αυτές.  Δεν ενοχλεί το παιχνίδι ξ οποιαδήποτε όρεξη.   Αρκεί να μην γίνεται κατάχρηση.   Η κατάχρηση είναι αυτή που κάνει τη ζημιά.  Να παίζεις (αρκεί να σου αρέσει) και μια ώρα την ημέρα δεν κάνει κακό.   Όλα όμορφα είναι και προσφέρουν αρκεί να μας αρέσουν και να μην το παρακανουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 hours ago, kinitos said:

εσυ πρεπει να παρεις φορητη κονσολα οπως πολοι αλλοι για να κανεις και εκει ενα ζαπινγκ .να την φορτιζεις και τελος .😀

δυστηχως μας τρεχουν τοσο που ουτε ενα παιχνιδι δεν παιζουμε

Φίλε, απευθύνεσαι σε hardcore gamer.

Έχω PS4 pro, Xbox Series X, Switch και gaming PC.

Το PS4 pro το χάρισα στον πατέρα μου, με digital όλα τα games που έχουν ελληνικά. 66 χρόνων και κάθε μήνα τερματίζει ένα παιχνίδι.

Πήρε άπο μένα.

Εντάξει με λίγη θέληση όλα γίνονται.

Σήμερα με την κόρη μείναμε σπίτι, της έφτιαξα κάστρο με μαξιλάρια, και ενώ εκείνη έπαιζε με τα κουκλάκια, εγώ στο κινητό με Xbox remote gaming έπαιξα λίγο Remnant 2.

Επεξ/σία από panther_512
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/12/2023 στις 9:12 ΜΜ, Arkin είπε

Το GTA 5 βγηκε το 2013. Βγαζουν trailer 10 χρονια και υπολογιστη θα ερθει καπου το 2027. 

Βλεπω οταν βγει το παιχνιδι σε υπολογιστη να μας βρισκει καπως ετσι

Waiting-Skeleton.jpg

1640209265.jpeg

Και για τους πιο ψαγμενους

AFJ9LiU.jpg

ισχυει στο περιμενε θα μας εχουνε μετα λιγο hype οτι να βγαινει πριν το πασχα.. κτλ κτλ .. μετα κανα trailer n2 n3 !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, panther_512 είπε

Όλα έχουνε να κάνουνε με σωστή διαχείρισή του χρόνου φιλαράκι.

Και εγώ δουλειά, 2η δουλειά, 3η δουλειά, σπίτι, παιδί, τρεχάματα όλη μέρα.

Και όμως βρίσκω χρόνο κάθε μέρα για gaming. Κατά μέσον όρο περίπου 5 λεπτά την ημέρα. Ανάβω την κονσόλα, κάνω ζάπινγκ τα παιχνίδια μου και την κλείνω ή με παίρνει ο ύπνος.

Οπότε μην ψάχνεις δικαιολογίες.

fe1.png.7b5c5d77c05eb268f92c799f8f5d74f2.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...