Προς το περιεχόμενο

Site Germanos - δυσκολια αγορας


thanasiskant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Αντιμετωπίζω πρόβλημα κατά την προσπάθεια αγοράς προϊόντων που έχω προσθέσει στο καλάθι μου. Κάθε φορά που πατάω το κουμπί "Προβολή Καλαθιού", με μεταφέρει αυτόματα στην αρχική σελίδα του ιστότοπου.

Έχω δοκιμάσει να πραγματοποιήσω την αγορά από διάφορες συσκευές (υπολογιστή, κινητά - τρία διαφορετικά), είτε συνδεδεμένος στο προφίλ μου είτε χωρίς προφίλ. Έχω επίσης δοκιμάσει με και χωρίς πρόσθετα (add-ons), χωρίς όμως επιτυχία. Κάθε φορά, η προσπάθειά μου να δω το καλάθι με οδηγεί αυτόματα στην αρχική σελίδα.

Επιπλέον, βρίσκομαι εκτός Ελλάδας, αλλα δεν νομιζω οτι μπορεί να επηρεάζει τη δυνατότητά μου να πραγματοποιήσω αγορές.

Εχει καποιος αλλος το ιδιο προβλημα? Θα μπορουσε καποιος να δοκιμασει και να μου πει αν του επιτρεπει να συνεχισει στην αγορα οποιοδηποτε προιοντος?

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NikosKallithea είπε

Δεν βλεπω καποιο προβλημα μια χαρα με παει στο καλαθι

Μμμ μάλλον όντως εχει "θέμα" που ειμαι εκτος Ελλάδας... αν,ειναι αυτο ειναι τραγικο πραγματικά... θα τσεκαρω με vpn και θα ενημερώσω.

 

Σε ευχαριστώ για τον χρονο σ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/12/2023 στις 6:27 ΠΜ, JakeKaufman είπε

Μήπως δεν έχεις δεχτεί τα cookies;

Μολις με πηραν τηλέφωνο και με ενημέρωσαν οτι επειδή ειμαι εκτος Ελλάδας συμβαίνει αυτο. Γτ κατα τους ορους χρήσης τους, αυτος που εκτελει την παραγγελία πρέπει να ειναι και αυτος που θα το παραλαβει.... αστειο απλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...