Προς το περιεχόμενο

Αγορα tv box με amlogic 905x4???


panatha1973

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας.....

Θέλω να αγοράσω ένα νέο tv box, και κάνοντας μια μικρή  έρευνα κατέληξα σε tv box με cpu 905x4, μιας και είναι πολύ γρήγορο σε σχέση με τον ανταγωνισμό......

Είδα όμως ότι τρέχει μόνο android 11......   ξέρετε αν μπορεί να αναβαθμιστεί σε πιο καινούριο?????  (13???)

 

Καμία άλλη πρόταση για vfm box???

 

Ευχαριστώ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 

Με μια προχειρη ματιά υπαρχουν κι αλλα αντιστοιχα σαν αυτο που γραφουν ότι υποστηρίζουν android 13. Αν η οικονομικη διαφορά είναι μικρή με αυτό που θέλεις. Προσπάθησε να παρεις κατί επώνυμο και ποιοτικό καθώς παντα εχουν καλύτερη υποστήριξη και ανταποκριση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/12/2023 στις 12:50 ΜΜ, panatha1973 είπε

Γειά σας.....

Θέλω να αγοράσω ένα νέο tv box, και κάνοντας μια μικρή  έρευνα κατέληξα σε tv box με cpu 905x4, μιας και είναι πολύ γρήγορο σε σχέση με τον ανταγωνισμό......

Είδα όμως ότι τρέχει μόνο android 11......   ξέρετε αν μπορεί να αναβαθμιστεί σε πιο καινούριο?????  (13???)

 

Καμία άλλη πρόταση για vfm box???

 

Ευχαριστώ......

Εκτός από λίγα tv box ,όπως Nvidia shield , Xiaomi και ίσως τα Mecool,όλα τα υπόλοιπα ,σπάνια θα πάρουν αναβαθμίσεις..με ότι αυτό συνεπάγεται!!

Για πιο πλήρη ενημέρωση σχετικά με τα μοντέλα που κυκλοφορούν,τα χαρακτηριστικά τους και παρουσίαση τους,έχω να σου προτείνω αυτό το site!

https://chigztech.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...