Προς το περιεχόμενο

προβλημα με error code


Mitsakoss1984

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας παιδια θα ηθελα να μαθω οταν βγαζει αυτο το error code 232011 σε διαφορα σιτε που υπαρχουν βιντεακια ποια ειναι η λυση του προβληματος?στο δικο μου pc κανονικα ανοιγουν τα videakia στα σιτε που μπαινω αλλα στου ανηψιου μου οταν μπαινει με το laptop του βγαζει αυτο το error .

Και κατι αλλο που δεν ξερω εαν πρεπει να το ρωτησω εδω .εχω το xiaomi tv box και ειδα στο store του οτι εχει μια εφαρμογη stremio που ελεγε μπορεις να δεις ταινιες την κατεβασα αλλα δεν μου δειχνει καμια ταινια? υπαρχει καποιος οδηγος η να μου πει καποιος πως δουλευει?

 

Σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Mitsakoss1984 είπε

Και κατι αλλο που δεν ξερω εαν πρεπει να το ρωτησω εδω .εχω το xiaomi tv box και ειδα στο store του οτι εχει μια εφαρμογη stremio που ελεγε μπορεις να δεις ταινιες την κατεβασα αλλα δεν μου δειχνει καμια ταινια? υπαρχει καποιος οδηγος η να μου πει καποιος πως δουλευει?

Το στήνεις σε ένα pc ή τάμπλετ ή κινητό, το συνδέεις με ένα email, ορίζεις κωδικό και βάζεις το torrentio (κάνεις τις επιλογές σου και πατάς install) και το opensubtitles (από τα δικά του addons).

Στις επιλογές του torrentio θα έλεγα να πας Exclude qualities και να τσεκάρεις Blueray remux και 4k εκτός αν έχεις τρελές ταχύτητες. Μέχρι 1080 είναι μια χαρά για μια 50άρα γραμμή. Επίσης, αν δεν βλέπεις σαβουροποιότητες, να τσεκάρεις και cam, unknown. Αν βλέπεις και αντέχεις τα στοιχαματζίδικα λινκ να πετάγονται μπροστά σου μαζί με τα κεφάλια που περνάνε μπροστά από την κάμερα, άστα.

Αν έχεις debrit, ρύθμισε το και αυτό. Αν δεν ξέρεις τι είναι άστο όπως είναι.

Πας από το xiaomi στο stremio. Του βάζεις το email και τον κωδικό με τα οποία συνδέθηκες στο pc/mobile/tablet και θα τραβήξει ότι χρειάζεται.

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...