Προς το περιεχόμενο

asus m1503q οθόνη


gotthard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην πρώτη ΄έξοδο του λάπτοπ απο το σπίτι η μικρή έσπασε την οθόνη. Σε κατάστημα μου ζήτησαν 420ε για αντικατάσταση. Λέω να την αλλάξω μόνος μου και ζητάω την βοήθειά και την εμπειρία σας στην αναζήτηση της σωστής 15,6'' oled οθόνης αλλά και του σωστού site που θα την βρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε βγει η οθόνη από το σασί δεν μπορεί να σου πει κανείς πιο ειναι το ανυαλακτικο όπου θέλεις 

Με μια προχειρη αναζήτηση το ανταλλακτικό είναι πανάκριβο και παιζει  από 320 στο eBay, ασν υπολογίσεις και πανω κάτω 80€ εργασία σου εδωσαν μια πολυ καλη τιμη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Zulualert είπε

Αν δε βγει η οθόνη από το σασί δεν μπορεί να σου πει κανείς πιο ειναι το ανυαλακτικο όπου θέλεις 

Με μια προχειρη αναζήτηση το ανταλλακτικό είναι πανάκριβο και παιζει  από 320 στο eBay, ασν υπολογίσεις και πανω κάτω 80€ εργασία σου εδωσαν μια πολυ καλη τιμη

Ναι και εγώ αυτό βρήκα το οποίο το θεωρώ πάρα πολύ ακριβή τιμή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, gotthard είπε

Ναι και εγώ αυτό βρήκα το οποίο το θεωρώ πάρα πολύ ακριβή τιμή. 

Eίναι καινούριο το laptop και η διαθεσιμότητα ανταλλακτικών ελάχιστη, η αλλαγή της οθόνης δεν είναι Plug & play αλλά έχει λίγη δουλίτσα, και θέλει προσοχή, οπότε τα ζυγίζεις και προχωράς ανάλογα, σε κάθε περίπτωση το κόστος του ανταλλακτικού δεν μπορείς να το αποφύγεις, π.χ. σε ένα Αsus X512 pro διετίας το backcover, ένα κομμάτι πλαστικό 130€, δεν υπήρχε εναλλακτική..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...