Προς το περιεχόμενο

Αποχωρεί ο Μιχάλης Τσαμάζ από τον Όμιλο ΟΤΕ, νέος CEO ο Κώστας Νεμπής


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

51 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Καπου ειχα διαβασει παλαιοτερα οτι o Τσαμαζ επαιρνε 1μυριο τον χρονο + μπονους κτλ. Παντως ο ΟΤΕ οσο μεγαλος και να εχει γινει, η τεχνικη εξυπηρετηση ειναι πλεον για τα πανηγυρια οπως και στους παροχους. Το πιο σημαντικο κομματι που ειναι οι τεχνικοι πεδιου, ειναι φουλ υποστελεχωμενο, ειδικα στην επαρχια…

Είναι πολύ δύσκολο να βρεις ειδικά στην επαρχία. Και τους έχει άλλη εταιρεία. Οπότε κατάλαβες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα να παθουμε. αφου ο ελληνας δεν σκοπευει ποτε να ασχοληθει με το οτι τον καταεκμεταλλευονται 3 εταιριες, που του πουλανε πακετα με 1500 SMS, ή με τα λεπτα προς x,y,z (αντι για προς ολους οπως σε ολη την ΕΕ), ή το οτι 6GB data κανουν 8,5€,  ή το οτι το χρηματικο σου υπολοιπο....μηδενιζεται μετα απο 2 μηνες εαν δεν ανανεωσεις, καλα να παθουμε και αυτο αξιζουμε.

η ΕΕΤΤ πραγματικα και που υπαρχει, ειναι ανυπαρκτη.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στεναχωρηθηκα πραγματικά με την αντικατάσταση του Μιχάλη Τσαμάζ!! Με το που έπαιρνε το μπόνους του.. το 1εκ ευρώ το μήνα...κατέβαινε κάτω στους συμβασιουχους που παίρνανε 316 ευρώ μικτά και τους τα μοίραζε!! Σαν αδέλφια τους είχε! Ξέρω όμως ότι και ο αντικαταστατης του, ο Κώστας ο Νεμπής, θα κάνει το ίδιο! Αυτά τους τα μαθαίνουν στο πρώτο μάθημα, εκεί στα ιδιωτικά κολέγια που σπουδασαν! 

Επεξ/σία από geodendra
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Α , γι'αυτο αυξήσανε  το κατώτερο  μηνιαίο  πακετο κατα 2Ε σε σχεση με τον προηγούμενο μηνα ..... για να παρει το εφαπαξ ?

Επεξ/σία από Votritis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SaFiS είπε

Καπου ειχα διαβασει παλαιοτερα οτι o Τσαμαζ επαιρνε 1μυριο τον χρονο + μπονους κτλ. Παντως ο ΟΤΕ οσο μεγαλος και να εχει γινει, η τεχνικη εξυπηρετηση ειναι πλεον για τα πανηγυρια οπως και στους παροχους. Το πιο σημαντικο κομματι που ειναι οι τεχνικοι πεδιου, ειναι φουλ υποστελεχωμενο, ειδικα στην επαρχια…

Ε, όχι και 1 εκατομμύριο. Μπακάλης ήταν ;

2.480.000 € 

Στα 2,48 εκατ. ευρώ ανήλθαν οι μικτές αμοιβές του προέδρου και διευθύνοντα συμβούλου του ΟΤΕ Μιχάλη Τσαμάζ μέσα στο 2022.

https://www.powergame.gr/game-over/447945/to-xefouskoma-tou-enfia-oi-amoives-tou-m-tsamaz-to-italiko-montelo-kai-i-sygkentrosi-ton-kataskevon-stin-ellada/

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, Georgios Pappas said:

Θέλω να αλαξουνε αυτον τον βρομοκανόνα για να βάλω οπτική ίνα στην πολυκατοικία μου μόνο εγώ χωρίς να χρειάζετε να πάει στους απο πάνω.

Λες ο καινούριος CEO να φέρει καμιά καινούρια τέτοια καινοτομία? Αμφιβάλω. Πάω να ζήσω με την 50αρα μου.

Δεν είναι κάτι που έχει θέσει η Cosmote, οπότε όχι. Ωστόσο υπάρχει νόμος που επιτρέπει την εγκατάσταση ακόμα κι αν το επιθυμεί μόνο 1 ιδιοκτήτης.

Επεξ/σία από infin1tyGR
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο ένας εκ των δύο δεν ήταν παλαιότερα στη Wind (όταν άλλαξε όνομα από Telestet)? Οι CEO κύκλο κάνουν.

Επεξ/σία από CyanBlue
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, geodendra είπε

Στεναχωρηθηκα πραγματικά με την αντικατάσταση του Μιχάλη Τσαμάζ!! Με το που έπαιρνε το μπόνους του.. το 1εκ ευρώ το μήνα...κατέβαινε κάτω στους συμβασιουχους που παίρνανε 316 ευρώ μικτά και τους τα μοίραζε!! Σαν αδέλφια τους είχε! Ξέρω όμως ότι και ο αντικαταστατης του, ο Κώστας ο Νεμπής, θα κάνει το ίδιο! Αυτά τους τα μαθαίνουν στο πρώτο μάθημα, εκεί στα ιδιωτικά κολέγια που σπουδασαν! 

Πιθανόν να έλεγε την κλασσική ατάκα "πρέπει να βάλετε πλάτη"

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...