Προς το περιεχόμενο

1535 και χρεωση σε λογαριασμο τηλεφωνου.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 hours ago, nyne said:

Όταν το νοσοκομείο που θέλουμε δεν εμφανίζεται στη σελίδα(ενώ το νοσοκομείο λέει κλείστε μέσω του 1535) σημαίνει οτι δεν εχει ραντεβού η παίζει κάτι άλλο(κλινική στο Σισμανογλειο ψάχνω) ;

Προσπάθησε να μάθεις συγκεκριμένα το τμήμα του νοσοκομείου που θες τι μοναδικό κωδικό έχει.. βάζεις τον κωδικό κατευθείαν στην αναζήτηση στο 1535.gr και σε πάει κατευθείαν εκεί... Επίσης τα ραντεβού ανοίγουν συγκεκριμένες μέρες και ώρες... Ρώτα στο νοσοκομείο να σου πούνε αυτές τις 2 πληροφορίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, tounion said:

Προσπάθησε να μάθεις συγκεκριμένα το τμήμα του νοσοκομείου που θες τι μοναδικό κωδικό έχει.. βάζεις τον κωδικό κατευθείαν στην αναζήτηση στο 1535.gr και σε πάει κατευθείαν εκεί... Επίσης τα ραντεβού ανοίγουν συγκεκριμένες μέρες και ώρες... Ρώτα στο νοσοκομείο να σου πούνε αυτές τις 2 πληροφορίες

Δοκιμασα εναν τυχαιο κωδικο ιατρειου απο το σισμανογλειο και δεν το βρισκει και ειναι λογικο αφου δεν υπαρχει η λιστα με τα ιατρεια , αφου δεν υπαρχει καν το ιδιο το νοσοκομειο στην λιστα. Οπως εγραψα και πριν , ειναι λιγο περιεργο να μην υπαρχει καν στην λιστα το νοσοκομειο με τα ιατρεια , ασχετως αν ειναι ανοιχτα ή οχι τα ραντεβου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, tounion said:

Προσπάθησε να μάθεις συγκεκριμένα το τμήμα του νοσοκομείου που θες τι μοναδικό κωδικό έχει.. βάζεις τον κωδικό κατευθείαν στην αναζήτηση στο 1535.gr και σε πάει κατευθείαν εκεί... Επίσης τα ραντεβού ανοίγουν συγκεκριμένες μέρες και ώρες... Ρώτα στο νοσοκομείο να σου πούνε αυτές τις 2 πληροφορίες

Τον έχω αλλά είναι αυτό που λέει κ ο άλλος ο φίλος δεν υπάρχει καν το νοσοκομείο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, nyne said:

Τον έχω αλλά είναι αυτό που λέει κ ο άλλος ο φίλος δεν υπάρχει καν το νοσοκομείο....

 

10 hours ago, mphxths said:

Δοκιμασα εναν τυχαιο κωδικο ιατρειου απο το σισμανογλειο και δεν το βρισκει και ειναι λογικο αφου δεν υπαρχει η λιστα με τα ιατρεια , αφου δεν υπαρχει καν το ιδιο το νοσοκομειο στην λιστα. Οπως εγραψα και πριν , ειναι λιγο περιεργο να μην υπαρχει καν στην λιστα το νοσοκομειο με τα ιατρεια , ασχετως αν ειναι ανοιχτα ή οχι τα ραντεβου.

Αν δεν υπαρχει καν το Σισμανόγλειο στην λίστα ατυχήσατε...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, nyne said:

Το οποιο σημαινει?

Tough luck, ατυχία , πακέτο ... πως το λένε στο χωριό σου ...

Μίλα με το νοσοκομείο να σου πουν αν μπορείς να κλείσεις αλλιώς ή κλείσε σε άλλο που είναι στην λίστα.. τι με ρωτάς δεν φτιάχνω εγώ το 1535.. 

Προσπάθησα να βοηθήσω αλλά δεν μπορώ να το βάλω εγώ στην λίστα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, tounion said:

Tough luck, ατυχία , πακέτο ... πως το λένε στο χωριό σου ...

Μίλα με το νοσοκομείο να σου πουν αν μπορείς να κλείσεις αλλιώς ή κλείσε σε άλλο που είναι στην λίστα.. τι με ρωτάς δεν φτιάχνω εγώ το 1535.. 

Προσπάθησα να βοηθήσω αλλά δεν μπορώ να το βάλω εγώ στην λίστα ...

Καλα , νταξ , χαλαρωσε , κουβεντα κανουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, tounion said:

Καλα νταξ συνεχίστε να ρωτάτε γιατί δεν είναι το Σισμανόγλειο στην λίστα 

Γιατί δεν είναι το Σισμανόγλειο στην λίστα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 21/12/2023 at 09:31, tounion said:

Tough luck, ατυχία , πακέτο ... πως το λένε στο χωριό σου ...

Μίλα με το νοσοκομείο να σου πουν αν μπορείς να κλείσεις αλλιώς ή κλείσε σε άλλο που είναι στην λίστα.. τι με ρωτάς δεν φτιάχνω εγώ το 1535.. 

Προσπάθησα να βοηθήσω αλλά δεν μπορώ να το βάλω εγώ στην λίστα ...

νταξ φίλε μου τσιλ μη με κριντζαρεις εννοούσα αν ξέρεις το λόγο που δεν είναι.Επειδη είμαι από χωριό ήταν οκ τα σλανγκ μου ρε μπρο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...