Προς το περιεχόμενο

internet στο χωριο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους. θα ηθελα τα φωτα σας αν γνωριζετε ποιος ειναι ο οικονομικοτερος τροπος για να εχω internet στο σπιτι που εχω στο χωριο .μενω εκει 4 μηνες το χειμωνα και δεν θελω να πληρωνω πλεον συνδεση που μου στοιχιζει 35 ευρω το μηνα. ολες οι προτασεις δεκτες. ευχαριστω εκ των προτερων !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, yansakul είπε

καλησπερα σε ολους. θα ηθελα τα φωτα σας αν γνωριζετε ποιος ειναι ο οικονομικοτερος τροπος για να εχω internet στο σπιτι που εχω στο χωριο .μενω εκει 4 μηνες το χειμωνα και δεν θελω να πληρωνω πλεον συνδεση που μου στοιχιζει 35 ευρω το μηνα. ολες οι προτασεις δεκτες. ευχαριστω εκ των προτερων !

Ανάλογα την σύνδεση σου στο κινητό δες για αγορά δεδομένων με τον μήνα...

Κάτι άλλο για 4 μόνο μήνες δεν υπάρχει από όσο ξέρω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρτοκινητο με παλιό κινητό για hotspot. Αγοράζεις πακέτα Internet όσο είσαι στο χωριό, μετά  σταματάς. Την επόμενη χρονιά , εφόσον δεν έχουν περάσει 12 μήνες αλλά μόνο 8 (αφού μένεις 4 μήνες), ξαναβάζεις χρόνο ομιλίας και το ξεκλειδώνεις από το μπλοκάρισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα καρτοκινητο wind και κατέβασε την εφαρμογή free to go app και μπαίνε καθημερινά.  Κάποια στιγμή στα δώρα στο πακέτο δεξιά θα δεξιά θα δεις προσφορές.  Κάποια στιγμή μου έδωσε προσφορά με 21 ευρώ τον μήνα τα πάντα απεριόριστα με συμβόλαιο 24 μηνών.  Και νομίζω ότι ήτανε το πιο οικονομικό αρκεί να πιάνει στην περιοχή σου  .και μεταφέρεται σε οποία περιοχή θέλεις. 

Ίσως όμως να πάρεις όλα τα καρτοκινητα όλων των Πάροχων και να δεις πια εταιρεία έχει καλύτερες ταχύτητες. Τέλος υπάρχουν στα καρτοκινητα αυτήν την περίοδο πχ η Vodafone έχει απεριόριστα data για τα Χριστούγεννα με 11 ευρώ είναι προσφορά για ένα μήνα.  Δες και στους άλλους πάροχουσ. Από την άλλη υπάρχει απεριόριστο ίντερνετ μόνο για βραδυνη χρήση με ένα κόστος.  Αλλιώς πακέτο εβδομαδιαίο *5 φορές τον μήνα.  Εσύ τώρα στο κινητό σου έχεις συμβόλαιο?  Άμα έχεις συμβόλαιο τότε ρώτησε άμα σου δίνουν δεύτερη σημ με έξτρα κόστος για να μοιράσεις τα δεδομένα σου και έτσι παίρνεις ένα 4g router και καθαρίσες. Αλλιώς ένα 5gαλλά είναι ακριβά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 21/12/2023 στις 4:05 ΜΜ, yansakul είπε

καλησπερα σε ολους. θα ηθελα τα φωτα σας αν γνωριζετε ποιος ειναι ο οικονομικοτερος τροπος για να εχω internet στο σπιτι που εχω στο χωριο .μενω εκει 4 μηνες το χειμωνα και δεν θελω να πληρωνω πλεον συνδεση που μου στοιχιζει 35 ευρω το μηνα. ολες οι προτασεις δεκτες. ευχαριστω εκ των προτερων !

Vodafone έχει Giga WiFi On the Spot να βάλεις που είναι μηδενικό συμβόλαιο και ενεργοποιείς πακέτα είτε το πακέτο με 22€ το μήνα που δίνει 300GB και κόφτη στα 12Mbps. Δεν υπάρχει κάτι καλυτερο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημασία έχει το χωριό που είναι και τι κάλυψη έχει από τις εταιρείες κινητής..........από κει ξεκινάς....καλύτερο σήμα και ταχύτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...