Προς το περιεχόμενο

ΣΩΤΕ (ANT1+)


xavier

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν βλεπω καθολου ελληνικες σειρες, εδω μου αρεσε η θεματολογια, αλλα το εντυπωσιακο ειναι οτι δεν με χαλασαν οι διαλογοι, δεν με χαλασαν οι ηθοποιοι.

Οχι οτι ειναι καλοι(το καστ, περα απο την πρωταγωνιστρια), αλλα μαλλον το σωζει η σκηνοθεσια και η γενικοτερη αισθητικη. (πολυ πολυ καλος και ο συγκατοικος της κορης)

Πολυ καλη δουλεια και στο μουσικο θεμα, πολυ ταιριαστο επισης.

Εχουν παιξει 3 επ μεχρι τωρα.

Ε τωρα για το που το βλεπετε, ειναι στον τιτλο και απο εκει και περα  οποιος ψαχνει βρισκει...

Επεξ/σία από xavier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ιδεα, γνωριζει κανεις αν παρεχεται σε συνεργασια με καποια αλλη υπηρεσια? Ελπιζω να μην θαφτει η σειρα πισω απο το τειχος του ant1+ για πολυ, γιατι προσωπικα συνεχιζει να μου αρεσει πολυ και ειναι κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, xavier είπε

δεν εχω ιδεα, γνωριζει κανεις αν παρεχεται σε συνεργασια με καποια αλλη υπηρεσια? Ελπιζω να μην θαφτει η σειρα πισω απο το τειχος του ant1+ για πολυ, γιατι προσωπικα συνεχιζει να μου αρεσει πολυ και ειναι κριμα.

Επισημα νομιζω οχι. Στο greek movies μονο υπαρχει για οσους δεν εχουν ant1+.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απορω πως αντεξα και ειδα 4 επεισοδια!!! ειλικρινα μια αθλιοτητα και τιποτε παραπανω!! ειχα προσδοκιες οι οποιες επεισοδιο με επεισοδιο απλα γκρεμιζοντουσαν, παροτι λατρης της Λαμπρογιαννη εδω πιστευω οτι απλα δεν "παιζει", η σειρα αχρωμη ανοστη και με καθολου κωμικα στοιχεια...εκτος και εαν κωμικο θεωρειται η μ@λ$κι# που σατυριζει τη διαρροια....Δεν ξερω εαν στα επομενα επεισοδια (8 εαν δεν κανω λαθος θα βγουν) η σειρα "ανεβει" παντως προσωπικα δεν χαραμιζω αλλο χρονο απο τη ζωη μου για αυτην!!!

On 14/01/2024 at 10:56, xavier said:

εχουν βγει 6 επ μεχρι τωρα και το συνεχιζουν πολυ καλα.

ιδιως σε αυτους που βλεπουν μαστερ σεφ, θελω να πιστευω οτι θα αρεσει πολυ.

Βλεπω Μαστερ Σεφ, μου αρεσει το Μαστερ Σεφ, ομως αυτη η σειρα ΔΕΝ μου αρεσε καθολου!!! σκεψου οτι την "ξεκινησα" επειδη εγραψες αυτο!!!

Επεξ/σία από spinemm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...