Προς το περιεχόμενο

Speedtouch 510 kai anazhthsh DSL grammhs


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Geia se olous.

 

Molis parelaba to modem apo ton pOTE kai to sunedesa. Egine to setup, to modem epikoinwnei swsta me to PC. H aporia einai posh wra xreiazetai gia na brei thn DSL sundesh. Anabosbhnei prwta to lampaki gia ON/OFF (meta ginetai prasino). Meta anabosbhnei to lampaki gia to LAN (meta ginetai prasino). Ola kala mexri edw. Meta anabosbhnei to lampaki gia DSL/WAN (portokali) kai sbhnei. Meta apo ligo 3anarxizei pali. To modem fainetai na psaxnei th grammh kai de katafernei na sugxronistei. Posh wra xreiazetai mexri na sugxronistei? Exei antimetwpisei kaneis to idio problhma? Fainetai na einai tou modem h tou pOTE?

 

EUxaristw

Filika

Giwrgos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kat arxhn na gnwtstopoihsw oti to problhma dior9w9hke. Par' ola auta 9a para9esw olh thn akolou9ia twn gegonotwn pros gnwsh kai summorfwsh :)

 

H aithsh egine 23 Martiou. Eidopoih9hka oti egine h sundesh stis 16 Iouliou (paraskeuh).

Pernaw na parw to modem apo ton pOTE stis 19 Iouliou (9 to prwi). Mou leei o upallhlos mia stigmh na sou ferw to intracom. POIO INTRACOM RE MEGALE? EGW ALCATEL PARHGGEILA!! Mou fernei to modem (Alcatel). Tou lew: to filtro? h splitter? Mou leei einai mesa sto kouti. "9a einai enswmatwmeno sto modem" lew .... Phgainw sth douleia mou pou einai ektos 9essalonikhs kai anakaluptw oti 3exasan na baloun to splitter mesa. Me pairnoun thlefwno stis 11:30 panw pou hmoun etoimos na tous parw na tous 3exesw. Mou lene sugnwmh to 3exasame ktl (pou na mh rwtousa kiolas ston pOTE pou einai to splitter). Menw allh mia mera xwris dsl giati fusika de mporousa na 3anagurisw apo th douleia mou na to parw. Paw thn Trith loipon kai to pairnw. Gurnaw sto spiti. Egka9istw to modem, ola mia xara bazw th grammh apo to splitter ..... papala. Na psaxnei na sugxronistei, alla tipota. Kanw to post edw thn epomenh. Gurnaw spiti, anaferw meta apo 6 thlefwna se diaforetika noumera th blabh. Kai mou lene oti 9a er9ei sunergeio h to idio apogeuma h to epomeno prwi. Erxetai to idio apogeuma to sunergeio (eugenikotatoi kai e3uphretikoi oi an9rwpoi) kai mou lene uparxei problhma diko mas sto kentro (MOU DWSANE ELATTWMATIKO PORT TA ZWA). Tous lew pote na perimenw dior9wsh? mou lene 9a dromologh9ei aurio to prwi eseis den exete tipota na kanete einai diko mas la9os to suntomotero dunato 9a dior9w9ei. Thn allh mera me afhnoun olh mera xwris thlefwno!!! pairnw stis blabes pali. Ths lew ths gkomenas: exw problhma me thn DSL grammh pou exei anafer9ei kai dromologh9ei. Giati me afhsate xwris thlefwno mia mera? kai mou leei oti de mporei na to balei kai auto san blabh sthn kartela giati exei hdh kataxwrh9ei mia blabh. POIOS TH GAM...... THN KARTELA SOU KORITSI MOY? KAI TI ME NOIAZEI EMENA? Mou leei de ginetai tipota parte aurio to prwi na deite thn e3eli3h ths upo9eshs. Kai eutuxws pou to allo prwi 3upnhsa kai to eixan dior9wsei.

 

Dustuxws paidia ekana hdh duo boltes autes tis meres kai den exw thn euxereia na to kanw ka9hmerina giati auto 9elei na feugeis apo th douleia sou. Kai apo ta thlefwna de bgazeis akrh opws fainetai, kai epeidh efeuga ta3idi to sab/ko, de mphka ston kopo na kanw skhnes Pempth apogeuma. Alla an de dior9wnotan apo aurio 9a eixe panhguri sthn Toumpa .....

 

Tespa. Auta ta oliga. Bgalte ta sumperasmata sas

 

Filika

Giwrgos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...