Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν 1 μήνας Discord Nitro για χρήστες Opera GX (επαναλαμβανόμενο)


Talaipas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Discord Nitro 1 μήνα για χρήστες Opera GX (info και εδώ)

Ακολουθείτε τα βήματα για να πάρετε δωρεάν Discord Nitro κάθε μήνα δωρεάν για να κάνετε boost servers και να απολαύσετε όλα τα προνόμια:

  • Κατεβάζετε το Opera GX από εδώ
  • Επιλέγετε από την αρχική σελίδα του browser που κατεβάσετε το δωρεάν Nitro και κάνετε claim
  • Θα χρειαστείτε νέο λογαριασμό DIscord για να συνεχίσετε με το login. Για να πάρετε πολλά Nitro μπορείτε να χρησιμοποιήσετε temp mails π.χ. από εδώ (Οι χρήστες που είχαν ενεργή συνδρομή Nitro ή δοκιμή Nitro τους τελευταίους 12 μήνες δεν δικαιούνται να εξαργυρώσουν αυτήν την προσφορά.)
  • Μόλις κάνετε λογαριασμό , επιλέξτε μια κάρτα σας ή paypal για να γίνει το verification και μη ξεχάσετε να ακυρώσετε για να μη χρεωθείτε!

Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και πολλές χαρές!

Επεξ/σία από Talaipas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θα ανησυχούσα αν η Beijing Kunlun Tech Co. με τζίρο 15M από τον "δωρεαν" browser μου έκανε δώρο. Αν δεν πληρώνεις για το προϊόν τότε...

Επεξ/σία από elpenor
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, elpenor said:

Εγώ θα ανησυχούσα αν η Beijing Kunlun Tech Co. με τζίρο 15M από τον "δωρεαν" browser μου έκανε δώρο. Αν δεν πληρώνεις για το προϊόν τότε...

Έλεος ρε φίλε, πραγματικά. Κανένας δεν σου είπε να τον χρησιμοποιήσεις. Μπορείς να πας σε browser που δεν ανήκουν σε εταιρείες εκατομμυρίων, όπως chrome, η edge.

Spoiler

Oh, wait........

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Discord ειναι αυτη η μλκια που εχουν τα guilds στο wow για να ακους μπινελικι στα raids ;  Καθε φορα αλλο group αλλο setup και κολλουσε στο varification οτι δεν εισαι ρομποτ :P Ενας απο τους λογους που σιχαθηκα το retail ειναι οτι επρεπε να εισαι και discord  ....φαντασου να μου πουν τωρα ελα invite που εχουμε βαλει ολοι nitro :D

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 01/01/2024 at 16:58, Mhlogiatros said:

Discord ειναι αυτη η μλκια που εχουν τα guilds στο wow για να ακους μπινελικι στα raids ;  Καθε φορα αλλο group αλλο setup και κολλουσε στο varification οτι δεν εισαι ρομποτ :P Ενας απο τους λογους που σιχαθηκα το retail ειναι οτι επρεπε να εισαι και discord  ....φαντασου να μου πουν τωρα ελα invite που εχουμε βαλει ολοι nitro :D

Ναι... Το discord φταίει για το community του wow 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σιγουρα δε βοηθαει που ολες οι βρωμιες και το gold / services trading γινονται με αυτο ε ; :P ξεκαρφωμα κιολας για τη βλιζαρντ που ολα γινονται με 3rd party software και σε 3rd party sites :devil:

Τωρα στην ουσια για το opera GSX σα πολυ επιθετικο ειναι συνεχεια παει να κανει auto start και το κοβει το firewall 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...